Skocz do zawartości

I5 vs. AMD Phenom II X4 965 BE


Recommended Posts

Ta a torture by napisał że i5 jest lepszy i wszyscy by pisali bierz intela :roll:

 

Ta, a Yy nie masz co robić tylko spamować w każdym temacie, z tego co widzę na forum, 80% Twoich postów to spam. Ciszniesz by mieć jak najwięcej postów przed kolejnym USB, czy tak bardzo Ci się nudzi? :[

Link to post
Share on other sites

Tak czaszka masz rację

Ja by najmniej wnisłem coś do tematu

DOKŁADNIE torture ;)

AMD do gier

Intel do projektów

 

Możesz sobie złożyć AMD Dragon platform :[

 

A co do akcji USB to daruje ją sobie bo po

1. Sam sobie kupię, bez żadnego proszenia o głosy na USB

2. Ani razu nie brałem nawet udziału

A więc

:roll:

Link to post
Share on other sites

Sam w sobie jest lepszy, ale co z tego jak wychodzi o wiele drożej, a koniec końców różnicy większej w grach nie ma (bo mówimy o zestawach dla graczy). Lepiej przyoszczędzić 300zł, wziąć AMD i dorzucić do grafiki. wyjdzie wydajniej i tak. A jak ktoś oszczędzać nie chce, to może też Intela, ma same plusy przecież, oprócz tej ceny :roll:

Link to post
Share on other sites

A jak sie nie uda to duzy213 odda ci pieniadze ;P

wszyscy wiemy że prawdopodobieństwo odblokowania tego proca jest bardzo ale to bardzo wysokie , gdzieś wyczytałem że z AMD ten proc ma najwyższe szanse na odblokowanie...tak więc warto zaryzykować...

edit... znalazłem

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/2 ... D-2959.htm

Link to post
Share on other sites

Ale nie jest to w 100% pewne. A jeśli natrafi akurat na taką sztukę która nie ma zablokowanych tych rdzeni? Oddasz mu pieniądze? Weźmiesz na siebie taką odpowiedzialność?

wiesz... pewnie że nie..., mimo wszystko ja bym zaryzykował :) , ryzyko naprawdę znikome a różnica w kasie duża ,taka jak 5850 do 5870... :):P , fakt nie interesowałem się ale nie słyszałem żeby komuś nie odblokował się 555...
Link to post
Share on other sites

Na overclock.net robili sobie jakas ankiete (prawie 30 osob) i okolo 75% udalo sie odblokowac.

Prawie okolo statystycznie prawdopodobnie... blablabla..

 

Sie nie uda i zostanie mu kupa. Jak lubi ryzykowac to prosze taki hazard elektroniczny...

Link to post
Share on other sites

Dlatego nie kupuje się słabszego procka "bo się odblokuje". Unlock rdzeni powinien być traktowany jako pewien bonus, zaleta danego modelu (ot zamiast zwykłego O/C mamy 2 rdzenie więcej) - ot ktoś siedzi, główkuje - brać szybkiego, kręcącego się G9650 czy Phenka 555BE - i uznaje, że weźmie Phenka, bo akurat "szansa na dodatkowy rdzeń albo dwa" przeważy mu "możliwość wykręcenia Pentiuma tak, że SuperPi wypluje wynik ujemny".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...