Skocz do zawartości

780/Ti vs R9 290X


Recommended Posts

Up

 

Nie zrozumiałes mnie o co chodzi,dalem przykład z tym ogniem wiem ze podczas grania sie nie patrzy.

 

Pewnie grasz na serwerach 32 max,bo nie wiem jak to jest ze ty masz te 80 a mi spada przy wybuchach do 45 a czasami zaleznie gdzie patrzac podczas gry na 55-60.

 

Gram tylko na 64 graczy

Link to post
Share on other sites

 

 

ultra panorama lub ustawić ten tercecik horyzontalnie, niż wertykalnie.

 

Oczy by mi się rozjechały i miał bym zeza rozbieżnego :D  i

Brak miejsca na biurku  :)

 

 

Widzenie peryferyjne w FPSach daje sporą przewagę nad przeciwnikami

Ja i tak grać nie umiem :(  czasem kogoś niechcący trafię  :/

Link to post
Share on other sites

@Miziur

Bo przy wybuchach zawsze są spadki do około 40-50 Kl/s. Tylko, że jak już taki wybuch będzie miał miejsce i będzie na tyle blisko żeby spowodować spadek FPS to w 99% przypadków oznacza ŚMIERĆ. Czyli taki spadek jest nieistotny z punktu widzenia gameplay.

 

@up

To po co ci trzy 144Hz monitory?

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

 

 

Zresztą masz tak kozacką platformę do grania, że i bez Mantle hulała by pięknie

 

Dzięki :) 

 

Powiem Ci tak jak uruchomię Mantle na Ultra w BF 4 to pokazuje 110 FPS-ów średnio ale nie da się grać tak naprawdę gra chodzi jak by było 20 FPS-ów , myślałem że to może sterowniki ? A może coś innego ? I dla czego tak się dzieje ?  

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi się o uszy obiło, a więc nie z pierwszej reki, to narazie Mantle słabo radzi sobie z CF, lub z wieloma monitorami, a może oba naraz, nie jestem pewny. Odpal Tego potwora na jednym Monitorze, ewentualnie wyłącz jedną kartę z CF i sprawdź wtedy jak będzie działać :) 

Link to post
Share on other sites

Robiłem tak i to samo jest z włączonym Mantle  

Karty nawet zamieniałem miejscami i na przemian raz jedna raz druga i nawet miałem inny procesor i 7 4770K , jest nowy sterownik znalazłem 14.4 ale nie jest on z oficjalnej strony więc się boje go instalować .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...