Skocz do zawartości

Płyta 1150 a dzwięk 5.1 i hdmi


Recommended Posts

Witam,

 

palnuję złożyć sobie koputer oparty na płycie Msi H81M-E33 i jakimś tańszym procesorze (bez dodatkowej grafiki na PCI E), mam dwa pytania, które mnie trapią, mianowicie:

 

1) czy Intel HD umożliwi mi jednoczesne podpięcie monitora pod złącze VGA, a telewizora przez HDMI, aby wyświetlały jeden sklonowany obraz?

 

2) płyta posiada tylko 3 x mini jack, chciałbym podpiąć głośniki 5,1, z instrukcji wyczytałem, że w takim przypadku zajęte będą wszytkie trzy gniazda. Jak w takim razie podłączyć mikrofon? Uzycie zestawu 5.1 uniemożliwi mi podpięcie mikrofonu, czy też może będzie działał normalnie tyle, że przez złącze z przodu obudowy?

 

z góry dziękuje za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

szkoda mi kasy na lepszą, ma to być komputer z założenia tani

chciałbym jednak używać głośników 5.1, które mam obecnie, czy mini jacki z przodu obudowy mogą działać jednocześnie z tymi z tyłu? tak aby z tyłu były podłączone głośniki, a z przodu mikrofon?

Link to post
Share on other sites

Specjalnie nawet pobrałem instrukcję do tej płyty ale niestety nie ma tam najmniejszej wzmianki o konfiguracji audio. Jedynie w specyfikacji płyty jest podane:

 

 

Flexible 8-channel audio with jack sensing

 

Wnoszę więc, że obsługa 5.1 jest, tak jak piszesz z wykorzystaniem gniazd z front panelu.

 

 

 

czy Intel HD umożliwi mi jednoczesne podpięcie monitora pod złącze VGA, a telewizora przez HDMI, aby wyświetlały jeden sklonowany obraz?

 

Intel HD Graphic obsługuje do trzech wyświetlaczy równocześnie, pamiętaj tylko, że klonując musi być ustawiona taka sama rozdzielczość na obu wyświetlaczach, więc jeśli np. TV ma maks roz. 720p a monitor 1080p to niestety będziesz musiał ustawić na obu 720p. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...