Skocz do zawartości

Słuchawki do gier, muzyki ~300 zł.


Recommended Posts

Witam. Proszę o poradę w kwestii zakupu słuchawek. Niestety w tym temacie jestem totalnie zielony nie mam pojęcia jak go ugryźć. Więc:

-budżet +/- 300 zł.

-potrzebuje słuchawek nausznych z przeznaczeniem do gier, muzyki, liczy się dla mnie czysty ładny dźwięk z lekko podkręconym basem. Muzyka której słucham to hip hop, pop, drum,n,bass, gry mmo, hack&slash.

-źródłem jest karta dźwiękowa z płyty głównej ASRock Z77 Extreme4 chyba że rozsądniej było by kupić jakąś kartę dźwiękową (jaką?)

W kwestii audio doczynienia mam ze:

Philips SHE 9503/10 - troszkę za mała głębia basu i odczucie za dużej ilości wysokich tonów.

Philips SBC HP 250 - stare zmęczone słuchawki, plastikowy pałąk który przy długim użytkowaniu strasznie uciska na głowe, wszystkie tony wydają się być spoko.

Natec Genesis HX88 - nie odpowiada mi ich brzmienie, bas za słaby albo za mocny, dźwięk jakiś taki płytki, dziwny.

Logitech z906 - nie mam żadnych zastrzeżeń do tych głośników, w pełni zadowalają moje oczekiwania, może miejscami lecz bardzo sporadycznie troszeczkę za dużo basu ale to bardzo rzadko.

Jestem kompletnym laikiem w kwestii audio, niestety żadne wykres nie mogą mi pomóc. Proszę o poradę doświadczonych i rozeznanych osób którzy wiedzą w co warto i jak warto zainwestować.

Czy jakaś różnica jest między panelem tylnym a przednim? Chodzi mi o jakość, moc dźwięku.

Wolałbym nie kupować żadnej karty dźwiękowej. Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony mi czas.

Edytowane przez sirmica
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

no to źle wybrałeś, bo o ile jeszcze do grania ujdą, to do muzyki już tonalne się nie nadają.A karta dźwiękowa, to raczej taki układ udający ze coś takiego tam jest. 

 

po za tym jak się nie chciało czytać działu, to mniej pretensje do siebie. Było bardzo dużo takich wałkowanych tematów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...