Skocz do zawartości

Dlaczego dostalem warna?


Recommended Posts

Moderator y0ddh4 poczestowal mnie drugim warnem i nie napisal za co. Wysylalem PW, pisalem w SB, lecz brak jakiegokolwie zainteresowania.

 

Pytam wiec tutaj - jakim prawem otrzymalem drugie ostrzezenie? Gdzie przekroczylem regulamin dzieciaku jeden?

 

Nie pozdrawiam, ale na odpowiedz czekam.

Link to post
Share on other sites

dzieciaku jeden - wlasnie za to jak na moje

to ze nie uzyles wulgaryzmu czy czego innego nie znaczy ze nie obrazasz uzytkownikow

w mojej ocenie jest to znacznie wieksze obrazanie niz napisanie "wypier.... "

bo czyms takim nikogo nie obrazam a jedynie stwierdzam ze czas wypier...

 

A Ty co robisz ?

"dzieciaku idz sie doucz" uwazasz ze to trafne czy smieszne - na glowe Ci padlo? w zyciu czegos takiego nie uzylem choc nie raz nie dwa bylby powod

 

przykladowo ktos pisze 2+2 =4 a Ty twierdzisz ze nie i jeszcze radzisz sie douczac - profesor sie znalazl

nie dosc ze swoimi madrosciami dzialasz na szkode serwisu to jestes dodatkowo olewczy w stosunku do innych, obrazliwy i zarozumialy a co najciekawsze - calkowicie bezpodstawnie

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

No właśnie, przejrzałem sobie jego posty. Nie ma bata:

2k) Zabronione jest działanie na szkodę Serwisu, jak i Forum benchmark.pl

 

Dokładnie, a jakie są ciągłe prowokacje z jego strony !!!

 

pozdrawiam lopez :)

Link to post
Share on other sites

Lopez, myslalem, zes zdrowszy. :roll: Mlodziezy sie nie dziwie, ale Tobie - tak. Pisalem przeciez pare razy w SB, ze wszystko co pisze to prowokacje. O ile to do niektorych w ogole nie dociera, tak myslalem, ze Ty pojdziesz po rozum do glowy. :tajniak:

 

W kazdym razie zaczynam sie nudzic. Chyba przestane, juz mi sie nie chce.

 

Cofnijcie mi warny! Zartowalem! :[

Link to post
Share on other sites

Pisalem przeciez pare razy w SB, ze wszystko co pisze to prowokacje.

W kazdym razie zaczynam sie nudzic. Chyba przestane, juz mi sie nie chce.

Jak to prowokacje? Jak to ci sie nie chce? Mieliśmy zmienić internet, wprowadzić cenzure, wyzywać od dzieciaków i niedouków!! czemu teraz sie wycofujesz i zostawiasz mnie samego co?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...