Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Mam zamiar kupić mysz w przedziale < 150zł .
Chwyt : palm grip
DPI: preferuje niskie 400 , 800
Szczególnie chodzi mi o myszkę typowo do CS'a . Gram nie ukrywam ,bo dosyć dobrze ,lecz myszk a4tech x710 wydaje mi się być słaba jeżeli chodzi o jej sensor ,który jest niedokładny. Kolejnym zarzutem jest dosyć często (ostatnio) spotykany dziwny szybki płynny ruch w któryś kąt ekranu co sprawia ,że celownik schodzi mi z celu. Dzieje się tak najczęściej przy obrotach o 180o . Myślałem o myszkach : IE 3.0 , IE 1.1 lecz patrząc na ich cenę ,która jest dosyć wysoka jak na używanego gryzonia skreśla je z mojej listy. Myślałem też o CM Storm Alcor . Liczę ,że ktoś znający się doradzi mi . Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Jeśli wolisz coś bardziej wyprofilowanego, ergonomicznego, to g400 będzie dobrym wyborem.

 

Jeśli coś uniwersaulego/neutralnego, to SS Kana v2. Jeśli nie masz przesadnie dużej dłoni, to będziesz mógł komfortowo złapać ja palmem.

 

G400 jest trochę większa od Kany.

 

PS: WMO 1.1 za grosze http://allegro.pl/naj-myszka-microsoft-intellimouse-optical-wmo-1-1-i4087700844.html

 

Jaką masz podkładkę? 

Edytowane przez misiek06
Link to post
Share on other sites

Z tego co mi pokazuje na telefonie jest to model g400s za 219 zl ale mniejsza. Jezeli polecasz mi tego gryzonia to mam pytanie do Ciebie. Testowales tego gryzonia wlasnie w csie i czy bylo to tylko zwykle postrzelanie czy test porownawczy z jakas inna myszka. Nie mam zamiaru kupowac czegos "uniwersalnego" bo szczerze na niczym innym mi nie zalezy jak na precyzji w tej strzelance .

Link to post
Share on other sites

G400 względem G400s różni się głównie... ceną. Sensor ten sam, kształt identyczny.

 

Nie ma myszek typowo pod konkretną grę, jeśli jest dobra to spiszę się dobrze w każdym zadaniu.

W tej cenie jest bezkonkurencyjna, podobnie jak Kana v2.

Dobry profil + s3090 sprawiają, że jest bardzo precyzyjna i dobrze się ją trzyma w łapie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra tylko czy grałeś g400/kaną w cs'a i jak się sprawowała. Mam teraz x7 za 50zł i chcę czuć różnicę . Myślę teraz właśnie nad Kaną , Zowie AM i Roccatem Savu ,który jest w zestawie w EURO . W G400 nie podoba mi się trochę kształt wiem ,że nie widziałem w rzeczywistości lecz na zdjęciach wydaje się nieodpowiedni dla mnie.

Teraz jeszcze o TT Saphira czytam.

Edytowane przez wowbb121
Link to post
Share on other sites

Cacek posiada G400, więc pewnie grał nim w CSa. :P

Ja posiadam Kanę v2 i jestem bardzo zadowolony - nadaje się do każdego chwytu (osobiście używam fingertrip grip), jest lekka i ma świetny sensor. Trzeba się tylko przyzwyczaić do przycisków po prawej stronie i wysokiego LoD. ;)

Link to post
Share on other sites

Wszystkie oparte są na ADNS-3090, więc o precyzję nie trzeba się martwić. Savu jest nieopłacalny (chyba, że nie masz podkładki i kupujesz zestaw w EURO), Zowie AM ma niski LoD, ale jeśli masz dużą dłoń, to może być trochę za mała pod Palm Grip.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...