Skocz do zawartości

Wentylator Prolimatech Megahalems


Recommended Posts

Witam,zamierzam zmienić mój stary wiatraczek Scythe SS 1200Rpm na coś nowego,myślę ze mi w tym pomożecie :wariat:.A więc tak przeszukałem kilkadziesiąt testów i stwierdziłem ze mój Scythe jest nadal dobrą propozycją ,lecz chciałbym coś żeby lepiej się prezentowało na Prolimatechu ,i moją ofertą jest Coolink SWiF2-1201:

 

http://www.yooki.pl/galerie/w/wentylator-coolink-retai_4091.jpg

 

* Wymiary: 120 × 120 × 25mm

* Poziom hałasu: 18,2 dBA

* Prędkość obrotowa: 1200 obr./min.

* Przepływ powietrza: 94,2 m³/h

* Napięcie zasilające: 12V

* Pobór prądu: 0,14A

* Łożysko: Hydrodynamiczne

Cena ok.60zł

 

zależy mi na wyglądzie ,dużym przepływie powietrza i ciszy w końcu coś musi chłodzić i7 920 4.2Ghz

 

w konfiguracji Prolimatech Megahalems + Scythe SS 1200RPM w Renderach i OCCT osiągnąłem wynik max 74'C ( stopnie ) chyba dobrze jak na 1 wentylator

 

ale chciałbym zejść z temperaturami poniżej 70'C dlatego moje zestawienie będzie x2 ,a ten Coolink SWiF2-1201 w zasadzie jest słabszy od Scythe 1200rpm ,ale jakby sie takie 2 dało to chyba by zeszły by temperatury poniżej 70'C ??

 

Myślę że mi pomożecie w dobrami odpowiedniego wentylatorka

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

uuh Magmy nigdy w życiu ,kupowałem ją z chłodzeniem prolimatech ,po zamontowaniu chodził, jak suszarka ,te 18dB(a) jest bujdą tak naprawdę jest głośniejsza o 40% niż scythe ss 1200rpm

 

dlatego najlepiej żeby były jakieś wentylatorki z mniejszymi obrotami powyżej 1200rpm moze byc ale to juz się liczą dB

Link to post
Share on other sites

no pastę to mam oki ,w końcu prolimatech też się liczą w testach była najlepsza pasta.

 

ps. a co powiecie na 2x Scythe SS 1600 RPM głośne to będzie i czy opłacalne ? szybko odpowiedzcie bo mam czas do jutra ,a chciałbym sobie jeszcze procka podkręcić etc.. :roll:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...