Skocz do zawartości

Jakie chłodzenie wybrać ??


Recommended Posts

ale nie ma jak przykrecic na gorze tego wentylatora, nie ma wkretow do niego (btw nie mam napedu optycznego)

pytam poniewaz nie wiemc czy moglbym cos zyskac/stracic na temperaturze

w tej opcji co teraz czuje jak cieple powietrze przeplywa z cpu wprost na wentylator z tylu, wiec jest chyba dobrze

z drugiej strony gdyby oba nawiewaly na radiator to powietrze uciekaloby jakos przez boczna scianke, ale jest na niej tylko mala kratka na gorze i na dole

Link to post
Share on other sites

ale nie ma jak przykrecic na gorze tego wentylatora, nie ma wkretow do niego (btw nie mam napedu optycznego)

pytam poniewaz nie wiemc czy moglbym cos zyskac/stracic na temperaturze

Zrób to sposobem "polak potrafi". Czyli na zapinki, druciki, gumki recepturki i sznureczki.

 

w tej opcji co teraz czuje jak cieple powietrze przeplywa z cpu wprost na wentylator z tylu, wiec jest chyba dobrze

z drugiej strony gdyby oba nawiewaly na radiator to powietrze uciekaloby jakos przez boczna scianke, ale jest na niej tylko mala kratka na gorze i na dole

Po co ci wentylator na performie który wyciąga powietrze jeśli na tylnej ściance masz już jednen? Trochę nie logiczne.

Link to post
Share on other sites

po to zeby zasilacz na gorze nie wciagal calego ciepla, a ten wentylator wyciaga i przekazuje wprost na tylny wentyl

jak sie przylozy reke to czuc przeplywajace cieplo i wg mnie tak powinno byc

ale pytam bo moze ktos ma odwrotnie -2 nawiewajace na radiator i jestem ciekawy jak to sie sprawuje

mi sie nie chce zmieniac w ciemno bo mam zlaby dostep w tych okolicach i reka nie wejdzie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...