Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Witam. 

mój budżet : 800zł

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep 

nówka czy używka : nówka

preferowany rozmiar wyświetlacza : 4-5"

preferowany system mobilny : Android

do czego będę używać urządzenia : Internet, SMS, rozmowy, zdjęcia, niezbyt wymagające aplikacje 

moje najważniejsze wymagania :Dobra jakość muzyki, ładne zdjęcia. 

 

PS. Myślałem nad GoClever Insignia 5X. Dobry wybór? 

 

 

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie można szukać, ale warto spojrzeć na telefony z playa. Nie mają brandu(nie wiem jak w s3, ale kolega miał różne telefony, aktualnie HTC One i były niby jakieś ikonki, ale play nie ingeruje w oprogramowanie. Czyli aktualizacje zostają wydawane w tym samym czasie co oryginalne).

Zapytam o brand S3 :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie chcę sie bawić w abonamenty ani w doładowania. Chcę kupić starter z plusa (cała moja rodzina i znajomi są w plusie) i po prostu doładować konto jak stracę pieniądze, a internet to z WiFi albo areo2. Właśnie ktoś ma areo2? To jest całkowicie za darmo? (tylko koszty zakupu sim)


Jeszcze jedno pytanie. Duża jest różnica pomiędzy s3 a s4? Czy opłaca się wydawać te 400 zł więcej? 

Link to post
Share on other sites

Nikt Ci nie każe kupować abonament tylko kupić telefon od kogoś kto go ma z przedłużenia umowy abo i wystawia niepotrzebna mu słuchawkę na allegro, praktycznie zawsze taniej niźli ceny dostępne w sklepach.

OFc to tylko luźna sugestia.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie to ten Lg L9II podzespołami się nie różni od s3 i chyba ma większe zagęszczenie pixeli. Do S3 ciągnie mnie jeszcze Amoled. 


I mimo większej baterii w Lg to i tak wytrzymuje mniej a ma nawet mniejszy ekran.

Mam dylemat co do S3 i S4. W sumie 400zł różnicy, a tyle bajerów. Tylko teraz pytanie czy wszystkie się przydają. A fajnie byłoby się pobawić w jedi :D wtedy s4 bym kupił później. 

Edytowane przez Fugens
Link to post
Share on other sites

Jak ci rozmiar ekranu nie przeszkadzać będzie to notę 2 można wyrywać za 900. Sam kupiłem 3miesiąc temu za tyle cały zestaw z 3 pokrowcami, silikonowe, takie skórzane i oryginalny flip cover. Ekran bajka multimedia i przeglądanie internetu też super zero przyciec i android 4.4.2 w drodze. Sam byłem bardzo zaskoczony jaki on wielki itp. Tydzień i problem zniknął jak masz w miarę duże ręce to jedna ręka go obsłużyć idzie bez problemu. Sprzęt mnie nie zawiódł ani razu, bateria też dobrze trzyma nie ma co się dziwić taka pojemność. Jak chcesz coś wiedzieć na temat tego tel pytaj.

Edytowane przez Blest
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hymm wolałbym jednak S3-S4 niż note 2. Ręce mam duże i nie miałbym problemów ale kieszeń w spodniach :D mam dość ciasne kieszenie w spodniach. Gdybym uzbierał o te 400 zł więcej to dorwałbym S4 tylko czy warto. 

Edytowane przez Fugens
Link to post
Share on other sites

Te 400 zł dołożysz i masz LG G2, Nexusa 5(które miażdżą S4).  Za około 1100 masz Xperie Z, która będzie znacznie lepsza niż S3(chodź o wyświetlacz można się kłócić mimo, że ma full HD).

Ewentualnie LG Swift G. Już wcześniej go proponowałem. To telefon pomiędzy S3, a s4. W sumie chodzi płynniej od S4, tyle że ma wyświetlacz w 720p.

Edytowane przez davv1882
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie to ten Lg L9II podzespołami się nie różni od s3 i chyba ma większe zagęszczenie pixeli. Do S3 ciągnie mnie jeszcze Amoled. 

I mimo większej baterii w Lg to i tak wytrzymuje mniej a ma nawet mniejszy ekran.

Mam dylemat co do S3 i S4. W sumie 400zł różnicy, a tyle bajerów. Tylko teraz pytanie czy wszystkie się przydają. A fajnie byłoby się pobawić w jedi :D wtedy s4 bym kupił później. 

A mnie amoled odpycha. Cukierowe i nienaturalne kolory. W lg jest bardzo dobry wyświetlacz..

Ew dołóż sobie do lG g jak ktoś napisał.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem do s4 nie warto dopłacać jeśli nie grasz i nie jarasz się liczbami w benczmarkach. Osobiście miałem porównanie z moim note 2. Już lepiej kup sobie n5 jak masz zamiar dopłacać. Z lg jest taki problem ze rzadko aktulizuje system.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A oglądałem sobie recki i G2 trochę mi się nie podoba pod względem, że nie ma zdejmowanej klapki przez co wymiana baterii nie jest łatwa do wymiany. Jak na razie najbardziej podoba mi się S3 i S4. 


W miarę oglądania i czytania recenzji najbardziej podobają mi się S3 i S4. Na S3 mnie stać ale do S4 mogę dozbierać. Wszyscy narzekają na desing ale ja na 100% kupuję pokrowiec i folię. 

Edytowane przez Fugens
Link to post
Share on other sites

Pytanie do Ciebie. Zależy Ci na Samsungu? Jeśli tak to dozbieraj do S5... W cenie S4 masz G2/Nexusa 5, które miażdżą S4 praktycznie pod każdym względem(minusem tych telefonów  jest brak wejścia na kartę). Jeśli zależy Ci na karcie to weź Xperię Z/Z1. S3 nie będzie płynny. S4 też będzie miał zwolnienia animacji(nie mówię, że to zły telefon, ale ogólnie są lepsze propozycje w tej samej cenie).

Edytowane przez davv1882
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciężko mi powiedzieć jakie masz wymagania wobec telefonu. W G2 i Nexusie te 16 Gb może być problemem(pod warunkiem, że to wykorzystasz). Są osoby co zajmują 4-5 Gb w telefonie, a są osoby co 20 także wiesz :)

G2 można za nie całe 1300 kupić(nówkę z gwarancją producenta). Ewentualnie S3 LTE. Ma 2 Gb ramu(mam tablet o takich samych parametrach ). Daje radę, ale w wszystkie gry nie pogramy, a touchwizz czasem zamuli. Chyba, że interesuje Cię rozwiązanie z pendrivem otg(nie jestem tego zwolennikiem, ale jak trzeba to wiesz..).

Edytowane przez davv1882
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...