Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wracam jeszcze tu z jednym pytaniem. Kumpel składa sobie komputer mITX, który będzie służył jako centrum multimedialne (w salonie pod TV) z kartą dźwiękową Asus Xonar Phoebus Solo i poprosił mnie o dobranie podzespołów do niego, ale to w innym temacie oraz głośników. Budżet ma nieograniczony, więc kasa to nie problem. Problemem jest to, że potrafi wyłapać każdą nieprawidłowość w brzmieniu głośników ,ale sam czasu nie ma na to żeby jakieś wybrać, dlatego poprosił o to mnie, a ja się jak wiecie nie znam na głośnikach. Jedynym jego wymogiem oprócz tego, że głośniki mają być jak najlepsze, jest kolorystyka, w sumie gust taki sam jak mam ja czyli muszą być czarne lub czarno-białe/szare. Lepiej żeby nie były w kolorze jakiegokolwiek drewna ani jakieś żółte czy w jakichkolwiek innych kolorach (najbardziej podobają mu się kolorystycznie Genius-y 1800A, które wyglądem są dla niego prawie ideałem, ale ceną i zapewne jakością dźwięku są jednymi z gorszych, w sumie do takiej karty dźwiękowej to jakieś 7.1 powinny być, a nie takie 2.0), więc podsumowując:

 

-Budżet: Nieograniczony

-Karta dźwiękowa: Asus Xonar Phoebus Solo

-Specjalne wymogi: Jak najlepszy dźwięk, kolor nie inny niż czarny lub czarno-biały/szary, lepiej żeby nie Logitech, minimum 5.1.

Edytowane przez Lubiem placki
Link to post
Share on other sites

Skoro nie ma ograniczeń cenowych to śmiało sobie kolega coś dobierze. 

 

http://app.audiogon.com/listings/b-w-nautilus-pair-of-speakers-with-extra-long-cables

 

Albo dwie sztuki moich ulubieńców:

 

http://www.tophifi.pl/804_diamond,k,46,p,970.html

 

Karta dźwiękowa dość biedna jak na kogoś kto "potrafi wyłapać każdą nieprawidłowość w brzmieniu głośników". Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o audio ma swoje preferencje co do brzmienia więc cały Twój post zakrawa o marnowanie czasu ludzi którzy mogliby komuś faktycznie w tym czasie pomóc. Nie wspominam już o przewadze stereo nad 7.1. 

Link to post
Share on other sites

Karta dźwiękowa za 700 zł biedna o_0. To poradź jakąś inną :D

To dla kolegi, więc nie będę się kłócił, to już wybierz coś ,co będzie na prawdę najlepsze jakie tylko może być. Od razu mu przesłałem linki do tych głośników i te drugie za 15k się mu bardzo spodobały. Chyba je nawet weźmie.


To może Sound Blaster ZxR ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...