Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam głośników w kwocie do 250 zł pod kartę dźwiękową Asus SupremeFX Impact (i Asus Xonar U3, są porównywalne). Chciałbym, żeby były to głośniki ,które w tej kwocie zapewnią jak najlepszą możliwą jakość dźwięku. Nie jestem melomanem ,ale jak już słucham muzyki to lepiej, żeby grała z porządnego sprzętu. Żadnych ulubionych firm ani nic nie mam, ale lepiej żeby głośniki były podłączane na 1 wyjście, żeby były czarne/czarno-białe/czarno-szare ,bo drewniane mi się nie podobają i żeby to broń boże nie był Logitech. Oni niech się zajmą kamerkami i akcesoriami (kierownice, pady i takie tam różności, nie pamiętam co oni tam jeszcze mają w ofercie), a nie głośnikami.

Link to post
Share on other sites

 

 

Żadnych ulubionych firm ani nic nie mam

 

 

 

żeby to broń boże nie był Logitech

 

 

 

 

żeby grała z porządnego sprzętu

 

 

 

drewniane mi się nie podobają

 

 

Czyli;

 

Obojętnie jaka firma ale nie logitech, 

Nie drewno a plastik, 

Do muzyki, 

Najlepsza jakosc za 250

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zwyczajnie dla każdej osoby która ma jakiekolwiek pojęcie o głośnikach starasz się zrobić sobie krzywdę. A absurdy w Twoim poście wyłapał dodo. Głośniki plastikowe nie grają tak dobrze jak drewniane, plastikowe szajstewka logitecha i creativa i tak są lepszej jakości niż całe to morze kiepskich konstrukcji na których chcesz się skupić. Ciężko Ci więc coś doradzić.

 

W tej cenie NIE MOŻESZ oczekiwać cudów. Z rzeczy które jeszcze ewentualnie się do czegoś nadają masz:

 

TO

 

Dość mocne jak na komputerowe pierdziawki i nie krwawią od nich uszy.

Podobnie te: 

 

http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-microlab-fc330-322001/

 

Zwłaszcza jak masz miejsce żeby ustawić tego suba tak aby Ci włosy na nogach czesał. 

 

Ewentualnie dość przyjemne logiszajsy które nie są warte swojej ceny ale W SWOJEJ KATEGORII CENOWEJ grają dość szczegółowo i naturalnie (przynajmniej nie mają tak oczywistych problemów z kompletnym przebasowaniem jak większość plastikowych pierdziawek).

 

http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-creative-gigaworks-t20-ii-51mf1610aa000-224358/

Link to post
Share on other sites

W tej cenie warto pomyśleć nad:

-Modecom HF32 - czyste granie, wyważony bas, niezła średnica w tej cenie. Jak możesz trochę dorzucić to Modecom Hf40 są równie ciekawe.

-Genius SP-HF1800A - dosyć popularne głośniki, niczym się nie wyróżniają, po prostu grają, mają bodajże 2 wejścia audio co jest ciekawą opcją

 

Jeśli chcesz 2.1:

-Modecom MC-MSF50 - brzmienie ciepłe, dość jasne i "przejrzyste", co ważne - w tym budżecie mało który zestaw 2.1 może z nimi konkurować

-Microlab FC-330 - również ciekawy zestaw, Microlab daje radę w większości przypadków

 

Poczytaj recenzje, pooglądaj zdjęcia i coś sobie wybierz, ew. pisz z prośbą o dalsza pomoc.

Edytowane przez Freso
Link to post
Share on other sites

Zwyczajnie dla każdej osoby która ma jakiekolwiek pojęcie o głośnikach starasz się zrobić sobie krzywdę.

Nie za bardzo rozumiem. Btw. Niech se dodo wyłapuje błędy, ale nie wypisuje ich tylko pisze na temat.

 

-Modecom HF32 - czyste granie, wyważony bas, niezła średnica w tej cenie. Jak możesz trochę dorzucić to Modecom Hf40 są równie ciekawe.

Już sam fakt, że to Modecom mnie odstrasza.

 

-Genius SP-HF1800A - dosyć popularne głośniki, niczym się nie wyróżniają, po prostu grają, mają bodajże 2 wejścia audio co jest ciekawą opcją

Nad nimi się też zastanawiałem, mamy w szkole SP-HF500A i one nawet ładnie grają, czyli może być już tylko lepiej. :)

 

Chyba wybiorę Genius SP-HF1800A.

Link to post
Share on other sites

 

 

ale nie wypisuje ich tylko pisze na temat.

 

 

Sam sobie zaprzeczasz, nie da się odpowiedzieć mądrze na durny post. 

 

 

 

 

 

Żadnych ulubionych firm ani nic nie mam

 

 

 

Już sam fakt, że to Modecom mnie odstrasza.

 

 

Mówisz ze najważniejsza jest jakosc dźwięku (za 250zl) a nie marka. 

 

 

 

"You can't have your cake and eat it"

Link to post
Share on other sites

1. Dodo "ulubionych firm". 2. Modecomy nie są już dostępne.

3.

Niech se dodo wyłapuje błędy, ale nie wypisuje ich tylko pisze na temat.

Nie czytasz chyba ze zrozumieniem dodo, nie zaprzeczam tu sobie.

Próbujesz ze mnie zrobić głupa czy z siebie ?

Edytowane przez Lubiem placki
Link to post
Share on other sites

Zastanawiałeś się może czemu nikt nie chce Ci na forum pomagać? Odrobinę kultury bo prosisz o czyjąś pomoc...

 

A nad modecomami jednak się zastanów bo grają sporo lepiej niż te geniusy w których bas zalewa całą średnicę. 

Link to post
Share on other sites

Meh, dodo zaczął ten cyrk - NIE pomógł tylko przeszkodził i solidnie przyspamował ,więc co miałem zrobić ? Freso zapodał od razu jakieś głośniki ,byłem dla niego jakoś niemiły ? No nie.

 

Modecomów nie widzę ani na ceneo, ani na morelach, więc raczej nigdzie już ich nie będzie. Słucham sobie jak grają te Genius-y na YT i wydaje mi się, że całkiem nieźle, ale może dlatego, że nie słyszałem, jeszcze dźwięku z głośników za 1000 zł+ :D

Edytowane przez Lubiem placki
Link to post
Share on other sites

Do 250 zł

 

2.0

http://www.ceneo.pl/15546285

http://www.ceneo.pl/3082984

 

2.1

http://www.ceneo.pl/5627742

 

Troszeczkę droższe 2.0:

http://www.ceneo.pl/27186270

 

Troszeczkę droższe 2.1:

MODECOM MC-MHF60U (dostępne np. na allegro)

 

"Słucham sobie jak grają te Genius-y na YT" takie testy nic nie dają :) zestaw za 20 000 zł może brzmieć w takim teście jak za 20 zł :)

Edytowane przez Diego_90
Link to post
Share on other sites

Te GigaworkSy nie podobają mi się za bardzo przez żółte coś (nie znam się na głośnikach tak jak na PC), ale na PCL pisali ,że są jakieś maskownice. Teraz piszcie, bo mam chyba faworytów:

 

Creative GigaworkS T20 II z maskownicami vs Genius SP-HF 1800A

Edytowane przez Lubiem placki
Link to post
Share on other sites

A widziałeś kiedyś kolumny/głośniki sprzedawane z jedną maskownicą? Co masz ją sobie podzielić? Albo używać przez 3 i pół dnia na jednej kolumnie a przez 2-gą część tygodnia na 2-giej? To pytania odpowiada poziomem tematowi/pierwszemu postowi.

 

Odpowiedź: w zestawie są 2 maskownice.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dorzucę się do tematu, mam kompa podpiętego pod wieżę, dwie kolumny po 40w zgaduję ,że jak by podpiąć komputer pod jakiś wzmacniacz i te kolumny to by było lepiej?

 

 

 

//e

Nie spamuj w tematach.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Gigaworks'y VS Genius'y i te pierwsze dostają po du**e. Poza tym to żółte zwie się membraną. Jest żółta bo zrobiona jest z kevlaru.

W tej cenie można poszukać używanych T40 1 bo 2 ciężko będzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...