Skocz do zawartości

Restart komputera po kilku godzinach grania


Recommended Posts

Witam. Mam problem, gdyż po kilki godzinach grania mój komputer się restartuje (bez bluescreenów, po prostu się wyłącza i po chwili sam włącza) Nie wiem czym to jest spowodowane. Problem nie występuje zawsze mniej więcej co 3-4 dni. Moja specyfikacja 

 

MOBO: Płyta FC Gigabaite GA P55M UD2

CPU: Intel i5 750 4x2,66GhZ 8m
RAM: 4GB 1333MHz
GPU: ASUS R9 270OC 
PSU: XFX PRO 550

Nic nie było podkręcane. Temperatury GPU- w stresie ok 60stopni CPU tak samo


Jeszcze dodam że system to XP Home Edition SP3


Czy to może być spowodowane dyskiem twardym? Ostatnio zauważyłem że bardzo hałasuje

Link to post
Share on other sites

0A Spin Retry Count - Ilość ponowień prób rozpędzenia tależy. Atrybut ten przechowuje łączną ilość prób uruchomienia tależy przed osiągnięciem pełnej szybkości obrotowej (pod warunkiem, że pierwsza próba nie powiodła się). Spadek tego atrybutu jest oznaką problemów z podsystemem mechanicznym dysku.

Link to post
Share on other sites

0A Spin Retry Count - Ilość ponowień prób rozpędzenia tależy. Atrybut ten przechowuje łączną ilość prób uruchomienia tależy przed osiągnięciem pełnej szybkości obrotowej (pod warunkiem, że pierwsza próba nie powiodła się). Spadek tego atrybutu jest oznaką problemów z podsystemem mechanicznym dysku.

Możesz troszkę jaśniej bo nie rozumiem tego :)

Error Scan i wrzuć tutaj...

Nie moge zrobić tego Error Scan bo mi cały czas resetuje komputer.

 

Czy te restarty to może być wina dysku twardego???

Link to post
Share on other sites

Ale resetuje Ci podczas robienia tego Error Scanu za każdym razem? Jeśli są bad sectory, gdzie Windows ma akurat dane to może to jak najbardziej powodować restarty ale wypadałoby to dokładnie sprawdzić.

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...