Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy za 4700zł


Recommended Posts

 

 

ASRock Z87 Extreme4   --Nie biorę H87 Performance bo chipset Z87 i 10 fazowa sekcja zasilania mogą się przydać w razie gdybym chciał zmienić procesor na jakiegoś Broadwella,jeśli w ogóle wyjdzie na tą podstawkę?

To już jest przepłacanie, ale jak chcesz. Ewentualnie rozważ także Z87 Extreme3.

 

 

 

Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W 80+ Bronze --u chyba nie ma po co dopłacać do Corsaira RM,nie wiedzę przekonujących argumentów,zresztą te kable od RM...bez oplotów...

BQ to dobre zasilacze, ale zdecydowanie za drogie. Jak to brak oplotów? 

http://www.tweak.dk/images/2013/review/1720/tweak_dk_Corsair_RM750_37.JPG

Link to post
Share on other sites
Nie biorę H87 Performance bo chipset Z87 i 10 fazowa sekcja zasilania mogą się przydać w razie gdybym chciał zmienić procesor na jakiegoś Broadwella,jeśli w ogóle wyjdzie na tą podstawkę?

 

I tak nie będzie on kompatybilny z chipsetem Z87 .... 

Link to post
Share on other sites

Jutro chciałbym kupić zestaw, całość wyglądała by mniej więcej tak.

Kupię go chyba w lokalnym sklepie

 

http://i.imgur.com/1okCd47.png

 

Sapphire Tri-X R9 290 nie ma w sklepie, więc od jakiego niereferenta polecacie?

Wersja od Gigabyte z 3 wentylatorami będzie ok?

Co do monitora to wciąż nie jestem zdecydowany, ale jak narazie wygrywa ten Dell

Edytowane przez Factory
Link to post
Share on other sites

:roll:

Ja mam praktyki w tym sklepie i kiedy chcę to mogę zajrzeć na ceny produktów,powyżej podałem zestaw taki jaki tam złożyłem,wszystkie części są,oprócz HR-02 Macho i Define R4.

Tylko czekam na to aż będzie dostępny klocek od Sapphire, a jak nie będzie to biorę Gigabyte Radeon R9 290 OC za 1600zł.

Ceny podobne jak na morele,niektóre podzespoły trochę tańsze,niektóre trochę droższe i reasumując za całość dam jakieś 100zł /150zł więcej niż jakbym kupował zestaw na morele właśnie.

Link to post
Share on other sites

Myślę że jest w porządku.

Chłodzenie karty graficznej bardzo dobre,a nawet lepsze od Tri-X

Zastanowiłbym się jeszcze nad WD Blue 1TB,choć to i tak to samo co ten Seagate co go masz w zestawie

 

//patrz post #42, upewnij się 3 razy zanim coś napiszesz 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

550-tka kosztuje 4 dychy mniej - piechotą nie chodzi. We Fractal'u i tak zasilacza nie będzie słychać. Wiem po sobie, że 750W to raczej dość głupi pomysł i jeśli już dopłacać to do wersji 850W, która wystarczy do ewentualnego CF/SLI, nawet jeśli obecnie takowego nie ma w planach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...