Skocz do zawartości

Smartfon do gier do 500 zł


Recommended Posts

Witam!

Szukam smartfona w niskiej cenie na którym mógłbym płynnie zagrać w bardziej zaawansowane gry.
Który model bardziej się opłaca GSmart Roma R2 czy GSmart Aku A1?

A może w tej cenie dostanę lepszego smartfona?

Edytowane przez McGyver
Link to post
Share on other sites

Nie Napisałeś jaki system i jakie grzy - Używany tak - za 500 zł kupisz Moto G, który będzie lepszy niż te dwa wymienione. Są z Moto G pewne "kontrowersje" gwarancyjne, slaby dostęp do części. Ale to solidna marka i można zaryzykowac - zwłaszcza jak nas budżet "ciśnie" :) Może jakiś starszy Samsung jak S3 był by w zasięgu, z LG  tez by się cos znalazło. Ja nie gram - a przynajmniej nie w "zaawansowane" gry :) bo ja gram w Sudoku, Solitere i podobne - nie wiem jak z wydajnością w grach - na Androidzie nie grałem.

 

Na mojej prywatnej Lumi 720 i służbowej Lumi 920 - odpaliłem testowo parę gierek jak HALO, Teample Run - ale po 10 minutech odinstalowałem :) Jestem więc pewny że na WP8 gry działają znakomicie.

 

Jeśli nie przeszkadza Ci wiec Windows Phone 8 - to za 500 żł kupiny Lumię 820 z pozostalymi 12 miesiącami gwarancji - gry smigają znakomicie, przez dwa lata mamy z L820 spokój i pewność że WP8 i gry dzialac będa płynnie. Po za tym mamy dostep do dużej ilości tanich części, więc z razie W nie będzie problemów z "uratowaniem" telefonu.  Sama L820 ma bardzo dobra jakośc wykonania, spasowania, bardzo dobry aparat.

 

Pocja sa tez sprowadzone z Chin tamtejsze smartfony - wydajnościowo i cenowo bardzo dobre - ale niestety o częściach i gwarancji można zapomnięc - wszystko w Chinach :)

Link to post
Share on other sites

McGyver - 40000 gier na WP8 to mało ? :)  Bez przesady - na WP8 jest wystarczająco dużo gier, co wazne najczęściej da się znaleśc zamienniki. Na Androidzie jest masa - ALE - bardzo często mamy 1000 takich samych klonów z których część jest kiepska :)

Obecnie nei ma sieco bać WP8 - programów i gier już jest dużo - i cały czas przybywa.

 

Jeśli to prawda to Moto G będzie ciekawym telefonem. Choć ja wolał bym Lumię 820 - w tych samych pieniadzach daje więcej, po za lepszym aparatem, wykonaniem, mamy długie wsparcie - znacznie dłuższe niż na Androidzie. 

Link to post
Share on other sites

Moto G jest obok Nexusów najlepiej zoptymalizowanym telefonem z Androidem, ze stałym wsparciem w postaci aktualizacji :)
Poczytaj, pooglądaj sobie recenzje, testy wydajności, nawet najnowszy Real Racing się nie tnie i Gta SA
a jak najnowsze gry chodzą płynnie, to i o wygodę użytkowania się martwić nie musisz ;)

Link to post
Share on other sites

Moto G bedzie miała może 18 miesięcy oficjalnego wsparcia - i tyle. Nie zdziwię się jak skończy się na 12 miesiącach. Takie sa realia - telefony Google jak Nexus mają 18 a reszta 12 i to nie zawsze. 

 

Jest oczywiście XDa i inne strony - ale umówmy sie - z moich doświadczeń od Androida 1.5 do 4.4 - "customowe" ROM'y mają duzo wad i braków.

 

Niestety kupując telefon z Androidem musimy się liczyć, ze producent nas "oleje" i to bardzo szybko. Sam tego doświadczyłem wiele razy i to z topowymi modelemi - smutne ale prawdziwe.

 

Co do wydajnoście nie przeczę - bawiłem sie nią i jest dobrze - ale niestety - co tez w Androidzie jest normą - następna wersja Andruta może zamulić Moto G, po za tym nawet najnowszy 4.4 nadal cierpi na przypadłość, która wymusza Wipe co pół roku. z pośród 4 Moto G kupionych w Listopadzie i Grudniu 2013 roku przez znajomych wszyscy musieli już zrobić niestety Wipe. 

Fakt, ze intensywnie używają, wgrywają i usuwają aplikacje i gry - ale - moja Lumia 720 traktowana tak samo :) i kupiona w Sierpniu 2013 nie wykazuje, żadnych objawów. Dodam, że od początku mam na niej Preview for Developers :)

Link to post
Share on other sites

Skończyły sie argumenty co do hardwaru to trzeba pierdaczyć te bzdety o aktualizacjach i wróżeniu nt następnego systemu :)

Przypominam, że wp phone jeszcze długo nie bedzie tak funkcjonalny jak jakikolwiek android bez aktualizacji.

Poza tym nie zrównuje się telefonu uzywanego ponad rocznego do nówki.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Nie Napisałeś jaki system i jakie grzy - Używany tak - za 500 zł kupisz Moto G, który będzie lepszy niż te dwa wymienione. Są z Moto G pewne "kontrowersje" gwarancyjne, slaby dostęp do części. Ale to solidna marka i można zaryzykowac - zwłaszcza jak nas budżet "ciśnie" :) \

 

Gdzie ja znajdę Moto G za 500 zł ? Na allegro trudno dorwać...

Link to post
Share on other sites

Drogo bo 3 dni temu była po 570 :) Ten telefon nie jest tyle warty. Nie dajmy się zwariować. Nie ma on w sobie nic, czego by nie miała konkurencja w tej cenie ( tylko ekran wybija sie ponad przeciętną), natomiiast brak mu ładowarki i słuchawek...brak slotu na sim... Ten telefon nei jest prezentem tylko jest okrojony z rzeczy na pierwszy rzut okiem zbędnych ale w dalszej perspektywie okaze sie  ze  i tak musicie je dokupic :)no i zamiast 640 zł okaze sie ze cala impreze kosztowała ok 700 zł a za tyle mozna miec xperie SP albo LG l9 II, ktore  sa lepsze od motki g.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...