Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam czy i3 + gtx 760 będzie dobrym rozwiązaniem ? Zdaje sobie sprawę z tego że nvidia ma zbyt duży nacisk sterowników na procesor więc dlatego zakładam ten temat.

 

Reszta podzespołów :

PSU - Corsair vs 450

buda - zalman z3+

Procek - i3 4310

mobo - msi b85-g43

Ram - 4gb kingston hyper-x

 

Chciałbym się zmieścić z 2100 i z tym zestawem + dysk 500 od wd mieszczę się. Oczywiście w przyszłości zmiana na i5.

Link to post
Share on other sites

Właśnie problem w tym że jeszcze nic nie kupiłem.... oprócz zasilacza który mam z starego kompa a dysk potrzebuje nowy bo stary jest na ATA ;/ Tak że wątpię żebym w i5 się zmieścił chyba że na budżetowej płycie głównej. Tylko że tego wolę uniknąć.

Link to post
Share on other sites

Ze sterownikami nv to są bajki, sam teraz mam i3 4130 i nie widzę żadnych problemów (spadków wydajności, lagu, ect.) wraz z GTX670. Duża w tym zasługa HT. Wcześniej miałem i5 3470 i wg mnie w grach nie ma żadnej różnicy. Mówię tu o grach takich jak BF3/4, AC4, ETS2, D3. Ten proc miał być "przejściowy" ale szczerze nie widzę większej potrzeby aby go szybko zmieniać.  

Link to post
Share on other sites

2100 bez psu i napędu. Ogólnie złożyłem na 1150 za 2150 coś koło tego tylko że z gtx 660. Wolałbym teraz kupić słabszy procek i mocniejszą kartę graficzna i potem wymiana na i5. Ale to jeszcze nie jest do końca powiedziane. Zakup będzie dokonany w kwietniu tak jakoś na początku.

Link to post
Share on other sites

Za 100 zł więcej masz już gotowy zestaw z i5 i GTX760:

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Gigabyte GA-Z68AP-D3 /intel Z68/

Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5 256bit (1085/6008)

Zalman Z3 USB3.0 black (b/z)

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Geil 4GB 1600MHz CL9 Value Plus

 

- płyta w pełnym ATX, posiada 4 sloty na ram i chłodzoną sekcję zasilania. Pozwoli na OC do ~3,9 GHz

-mocne 4 rdzenie Intela, brak zintegrowanej karty graficznej

-wydajna karta z bardzo cichym chłodzeniem, które zachowuje dobre temperatury. Dostajesz 3 lata gwarancji

-szybki ram na napięciu 1,5V

-niezawodny i szybki dysk 1 TB

-przewiewna obudowa od Zalmana, posiada 3 wentylatory w standardzie

 

 

Razem: 2211zł

Jaki jest ten zasilacz z starego PC?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...