Skocz do zawartości

Który laptop wybrać na studia, proszę o pomoc!


Recommended Posts

Witam!

 

Otóż chciałbym zaczerpnąć profesjonalnej porady :). Muszę wybrać pomiędzy dwoma laptopami, ponieważ spełnimy moje wymagania cenowe w pobliskim sklepie. Laptop potrzebny mi będzie na studia. Będę korzystał z programów Word, Excel, Access, duuuużo Internetu, będę pewnie oglądał filmy i pogrywał w gierki o niskich wymaganiach :). Zależy mi, by Laptop działał szybko, nie zawieszał się. Oczywiście bezawaryjność to również niezbędna cecha. Chciałbym by on był na lata, ponieważ ciężko będzie mi kupić nowy za np. 2,5 roku. Oto modele między którymi muszę wybrać:

 

*Lenovo notebook intel core i5-420M .model: ideapad g510 59-406676 ,2399 zł (przecena z 2699)

http://www.ceneo.pl/28304272#tab=reviews

 

*HP notebook intel core i3-3110M model: 2000-2d30EW F6S68EA 2099 zł (przecena z 2399)

http://www.ceneo.pl/27583341#tab=reviews

 

Proszę was o pomoc to zakup na dłuższy okres czasu i nie chcę wydać pieniędzy na "szajs". :(

 

Z góry dziękuje na pewno będę bacznie obserwował temat!

Link to post
Share on other sites

Niestety mam do 2400, więcej mi nikt nie da i rodzice chcą kupić na miejscu, więc mam do wyboru praktycznie tylko te dwa :). Jednak mogę spytać w sklepie media-expert o inny, ale do 2400.

 

Jeśli chodzi o gry to najbardziej wymagające to The Sims 3 i to od czasu do czasu :).

Edytowane przez Adrianeq
Link to post
Share on other sites

A no to rozjaśniłeś sytuację :). To zobacz sobie jeszcze na te:

Samsung

HP z SSD

Dell

Wielkie dzięki popytam o nie w sklepie i przeczytam opinie. A mógłbyś z tych dwóch co podałem wybrać lepszy i uzasadnić, bardzo Cię proszę :)

Anhus ten laptop Samsung jest dostępny w media-expert! :)http://www.mediaexpert.pl/notebooki/notebook-samsung-ativ-book-2-np270e5e,id-214242?gclid=CKWn0Kq0uL0CFUoOwwodv7UAew Co o tym myślisz? Lepszy od tych co pokazałem w 1 poście?

Link to post
Share on other sites

Jak ma być na lata to kup apka z serii biznesowej

 

Del vostro 2520 z i3 ivy. Integra hd4000 uciągnie bez problemu simsy. LAek z seriii biznesowej della z 2 letnią gwarancją next busines day. Obudowa też całkiem przyzwoita.


ODpowiednik od Hp Probook 450 z i3 haswell . Nowszy procek z mocniejszym igpu. Natomiast gwarancja juz normalna d2d.

Link to post
Share on other sites

Jak ma być na lata to kup apka z serii biznesowej

 

Del vostro 2520 z i3 ivy. Integra hd4000 uciągnie bez problemu simsy. LAek z seriii biznesowej della z 2 letnią gwarancją next busines day. Obudowa też całkiem przyzwoita.

ODpowiednik od Hp Probook 450 z i3 haswell . Nowszy procek z mocniejszym igpu. Natomiast gwarancja juz normalna d2d.

Niestety nie ma go w Media expert, ani w Media Markt, chyba, że nie umiem szukać:).

Link to post
Share on other sites

W takich dużych markietach sprzęt jest znacznie droższy zazwyczaj. Z jakiego miasta jesteś ?

Wiem, że droższy, ale to nie moje pieniądze, więc rzadzić się nie będę. Mam dostęp do Media marktu, Mix%electronics, Media expert i ewentualnie Saturna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...