Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jakie polecacie słuchawki do 100 zł do grania w call of duty ghost ???

Wcześniej posiadałem creative 3d tactic i byłem bardzo zadowolony. kartę dźwiękową posiadam Creative Sound Blaster Audigy. Znajdę coś w tej cenie na poziomie moich wcześniejszych czy nie bardzo ? 

 

Zastanawiałem się nad tymi 

 

Superlux HD681

creative hs800 fatality 

koss ur50

 

Link to post
Share on other sites

może ktoś jeszcze się wypowie. 

A co myślicie nad tymi też trochę o nich poczytałem 

koss ur40. 

 

 

jaka jest różnica między dzwiękiem w tych co miałem creative 3d tactic a superluz 681 i koss ??? 

Jak jest z pozycjonowaniem przeciwników w grze ??

 

 

Jaka jest też różnica między słuchawkami w przedziale cenowym do 100 zł a jaka w przedziale do 150 zł ???

Edytowane przez damiano1984
Link to post
Share on other sites

Superluxy są wyjątkowo dobre pod względem "prostych modyfikacji" wybrałbym je i jeśli znudziła by Ci się barwa mozna pokombinować i uzyskać nie lada dobre efekty

 

W graach się sprawdzają głównie ze względu na szeroką scenę

Edytowane przez bols244
Link to post
Share on other sites

Jak już mowa o superluxach to bierz 681 "B" kossy kosztują 40zł więcej a prezentują jedynie drobną różnice, brzmią bardzo podobnie, niektórzy wyczuli szersze pozycjonowanie, jak już dokładać to do CAL albo 681 evo zależy od gustu.

 

stawiam na 681 b ze względu na modyfikację, pierwsza obowiązkowa wqedług mnie to "skarpetkowy mod" następnie można im dodać bassu przez co dostaną niezłego kopa aby rozłożyć na łopatki kossy.

 

creativ nie słuchałem.

 

Jeśli lubisz się bawić - bez ryzyka, warto brać superluxy

jeśli nie to wez cossy lub dołóż do CAL

Edytowane przez bols244
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Bols244

668B są półotwarte, nie chodziło ci czasem o HD660? 

Btw. Jak się mają Evo do HD681B? :)

 

@Damiano1984 Słuchałem wszystkie wymienione w tym temacie słuchawki "for gejmer" i w moim mniemaniu ich cena jest zawyżona o ~50%.

 

Superluxy będą w moim przekonaniu najbezpieczniejszym wyborem. Jeśli miałbyś więcej funduszy mógłbyś zainteresować się ofertą Takstara lub modelem CAL!

Link to post
Share on other sites

 

dzięki za opinie w poście.
to jakie ostatecznie byście mi polecił z wymienionych 
koss ur40 
ale widzę że krótki strasznie kabel 
 
superlux hd681 
bez literki b albo z literką b one do mnie przemawiają bo cena bardzo przystępna.
 
Superlux HD669 cena już większa nie wiem czy warto dołożyć 
 
Superlux HD668 to samo co wyżej nie wiem czy warto dopłacić
Edytowane przez damiano1984
Link to post
Share on other sites

Mam rozumieć że nie ma lepszych słuchawek do 150 zł niż creative 3d tactic sigma ????

 

Nie rozumiem jednej rzeczy wielu z was odradza chłam for gaming i poleca słuchawki studyjne a tutaj mi piszesz sting że jednak for gaming w tej cenie wypadają lepiej. To ile musza kosztować słuchawki i jakie żeby wypadały w grach lepiej niż sigmy lub alpha ???


Wiele osób tez pisało że np superluxy hd681 biją większość słuchawek for gaming więc jak to jest na prawdę ???

Edytowane przez kurczakmały2014
Link to post
Share on other sites

Mam rozumieć że nie ma lepszych słuchawek do 150 zł niż creative 3d tactic sigma ????

 

Nie rozumiem jednej rzeczy wielu z was odradza chłam for gaming i poleca słuchawki studyjne a tutaj mi piszesz sting że jednak for gaming w tej cenie wypadają lepiej. To ile musza kosztować słuchawki i jakie żeby wypadały w grach lepiej niż sigmy lub alpha ???

Wiele osób tez pisało że np superluxy hd681 biją większość słuchawek for gaming więc jak to jest na prawdę ???

Nie zrozumieliśmy się,chodziło mi właśnie o superluxy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...