Skocz do zawartości

Bardzo głośna praca wiatraków


Recommended Posts

Witam, mam problem :(

Moj komp (sygnaturka) czesto zostaje wlaczony na noc (ladowanie tabletu itp) wczoraj robilem w nim drobne porzadki wgralem nowy bios z 1,5 do 1,7 ustawilem OC tak jak byl wczesniej na 4,4 GHz oraz zrobilem troche miejsca na dysku C (ssd tylko system, sterowniki i BF4) skasowalem sciagniete sterowniki do GPU z folderu AMD oraz przerzuclem folder uzytkownika na dysk D. Wszystko bylo super komp chodzil normalnie tylko podpiety Ipad, ekran wylaczony az tu nagle ni z tego ni z owego dzwiek jak z suszarki, zerwalem sie z lozka i lece do kompa wlaczam monitor i nic sie nie wyswietla, naciskam reset nic :( naciskam power nic :( monitor caly czas czarny :( dopiero po krotkiej chwili i kilku kliknieciach reset i power komp sie wylaczyl. ze bylo uz pozno to nie probowalem go wlaczyc dzis rano tez nie bylo czasu i dopiero jak wroce z pracy to go wlacze, jesli sie uda :/

 

I teraz moje pytanie co to moze byc? po powrocie do domu napisze czy przy wlaczeniu problem jest dalej czy znikl. jednak nie wiem czy uda sie go wlaczyc dlatego zadaje teraz to pytanie.

Link to post
Share on other sites

Objawy są, jakby coś się przypaliło, ale jest to dosyć dziwne biorąc pod uwagę aktualne ograniczniki temperatury w sprzętach. Obstawiam płytę główną, bo dysk, gdyby się zepsuł, to już by komputer nie wstał. Spróbuj też zbić takty na procu/karcie do fabrycznych.

 

Chociaż może to ten dysk?

Edytowane przez Gornik Steve
Link to post
Share on other sites

komp wstal bez problemow ale po chwili to samo :( suszarka i czarny ekran. i tak dwa razy. ale chyba znalazlem przyczyne, posprawdzalem czy wszystko jest poskladane jak nalezy i wydaje mi sie ze jeden z kabelkow od gpu byl niedocisniety i mogl nie stykac jak nalezy. poprawione i teraz czekam. dam znac jutro czy jest ok :)


wyglada na to ze to bylo przyczyna :) 

 

mozna zamknac, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...