Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna do gier? ( Mocny sprzęt)


Recommended Posts

Witam. Posiadam następujący składak ;) :

 

i5 3570k ( 3.4Ghz-3.8 Turboboost)

ram 8gb kingston(2x4 hyperx)

Dysk 1TB WD Blue

Płyta główna MSI Z77

 

z najważniejszych parametrów to chyba tyle... procesor ma zintegrowaną kartę graficzną, wcześniej grałem tylko w ROme 2 a tam się głównie opiera wszystko na procku, więc jakoś chodziło.. ale kupiłem fifę14 i niestety niesamowicie się tnie... chyba zintegrowana nie daje rady, po zmniejszeniu na gorszą rozdzielczość jest trochę lepiej, ale nie po to składałem taki komputer i kupowałem monitor 23 cale żeby grac w coś typu fifa 2000. .

 

Moje pytanie jest następujące:

Jaką kartę graficzną dobrać ? Budżet max 1100zł, myślałem swego czasu nad gtx 670 MSI. Macie lepszą propozycję ? Chcę żeby poszedł mi i rome w super detalach i fifa 14 i 15 i 16 jak wyjdą. Dzięki !

 

Link to post
Share on other sites

Od siebie mogę polecić http://www.agito.pl/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-770-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-929844.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=929844 + kod na darmowa gre która zawsze można sprzedać trochę się zwróci i będzie w budżecie : P

 

Test : 
http://hexus.net/tech/reviews/graphics/66137-palit-geforce-gtx-770-oc/

Edytowane przez kyubi13231
Link to post
Share on other sites

 

 

Chcę żeby poszedł mi i rome w super detalach i fifa 14 i 15 i 16 jak wyjdą. Dzięki !

 

Nie mając więcej budżetu spokojnie możesz kupić GTX 760 + nowy zasilacz np G450M i zamkniesz się spokojnie w kwocie 1100 zł  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dzięki za rady, ale nie zamierzam wymieniać zasilacza bomby.. działa dobrze, w sklepie komputerowym mi go polecono jako jeden z pewniejszych zasilaczy, a było to po tym jak ocz fatal1ty 750w czyli zasilacz wg rankingów super poszedł mi po 2 dniach uzytkowania. .. tak więc tylko i wyłącznie chcę kartę do tego zasilacza. Nie musi być jakaś kosmos, jak powiedziałem do 1100 żeby poszły te 2 gry na full opcjach. Karta może równiez kosztować 600czy 700zł z tego względu nie będę płakał a w najnowszego battlefielda mimo, że mój komputer ma na tego typu gry potencjał nie zamierzam grać. Zasilacz bomba czyli rozumiem, że jak coś się stanie to sie spali i odniosę go do sklepu na gwarancję, a reszta komputera zostanie nieruszona ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Zasilacz bomba czyli rozumiem, że jak coś się stanie to sie spali i odniosę go do sklepu na gwarancję, a reszta komputera zostanie nieruszona ?

 

No właśnie o to chodzi kolegom wyżej ^^ Jak działa bomba? jak wybucha to raczej zabiera wszystko co jest dookoła ze sobą, chyba że to niewypał :)

 

Pozdrawiam! :D 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
nie zamierzam wymieniać zasilacza bomby.. działa dobrze, w sklepie komputerowym mi go polecono jako jeden z pewniejszych zasilaczy

 

 

Tak na przyszłość, nigdy nie słuchaj pseudo znawców w super marketach bo ci ludzie nie mają nic wspólnego z komputerami i sami nawet nie wiedzą co polecają, ważne by się sprzedało to co nie schodzi

 

 

Link to post
Share on other sites

znaczy się cóż... kupiłem to w pc doctor nie w jakims mediamarkcie, wiec w miejscu gdzie głównie naprawiają komputery, a sklep przy okazji bardziej....i myslalem, ze się znają.. . ehh.. mam dylemat nie chcę wchodzić w koszta a z drugiej strony boję się mojego jak się okazuje super zasilacza.. no nic dzięki za rady

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...