Skocz do zawartości

Komputer sam się włącza...


Recommended Posts

Witam, od paru dni posiadam nowy komputer, złożony przy pomocy tutejszych kolegów z forum :) Otóż wszystko śmiga genialnie tylko jeden mam problem, podczas gdy wyłączam komputer czyli start -> zamknij po upływie ok. 1h komputer na nowo odpala sam. Poczytałem troszkę o tym na różnych forach oraz z ciekawości przeczytałem główne zalety płyty głównej Asrock Z87 Extreme 4. Jeśli chodzi o informacje jakich dowiedziałem się z forum to, że trzeba poszukać w biosie czy czasem nie jest zaznaczone, któraś z opcji Wake Up Lan coś tam dokładnie nie pamiętam nazwy tej opcji ale chodziło o to, że komputer w jakiś godzinach sam odpala się no i wszedłem w bios i była podobna opcja zaznaczona, która powodowała samoczynne włączenie się komputera, niestety nie pomogło to i nadal się odpala sam. Płyta główna ma podobną opcje samoczynnego włączenia komputera, ale wywaliłem oprogramowanie, które odpowiadało za to m.in. Intel smart connect technology, który wybudzał także komputer. Nie mam już pomysłu co jeszcze może być nie tak. Wrzucam screena z biosu, może wy coś wymyślicie.

ps. na klawiature jest cały czas podawane zasilanie, naciśnięcie któregoś z klawiszy powoduje odpalenie komputera, opcja w biosie ta również jest zaznaczona na "Disabled"

Link do screena z BIOSU

Link to post
Share on other sites

Juz wiem wybacz mój blad po prostu byłem w innym folderze i nie widzialem strzałki do cofania ;)

Wstawilem w pierwszym poście screen z biosu i nie ma tak jak ty piszesz

 

Wstawilem w pierwszym poście screen z biosu i nie ma tak jak ty piszesz
Edytowane przez Energy_drink
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...