Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich, poszukuję myszki do 200 zł. Zastosowanie myszki do gry typu MMO FPS, FPS (Planetside 2 / CS:GO). Najlepiej by myszka miała możliwość programowalnych przycisków, tworzenie profili, a w szczególności przycisku "Sniper". Mysz optyczna / laserowa - tutaj wybór należy do Was, potrzebuje myszki, która spełni moje oczekiwania oraz będzie nadawała się do gier FPS.

Link to post
Share on other sites

Nie napisałeś jak trzymasz mysz? Palm-, Finger-, Claw - Grip???

 

Gdybym miał kupić mysz do 200zł (+- 10zł) to zastanawiałbym się pomiędzy:

 

1. Steelseries Rival

2. Logitecg G400 / G400s

3. Steelseries Sensei Raw

 

Z tych powyższych wybrałbym tą którą trzyma mi się najwygodniej.

 

PS. Nigdy więcej nie polecę nikomu Razera (czegokolwiek od nich) mój deathadder 2013 był w serwisie 4 razy w tym po pierwszym razie dostałem nową która i tak się psuła - złom nie wart złamanego grosza bo pomimo że gdy działała była świetna, to najpierw musi DZIAŁAĆ a nie siedzieć w serwisie.

Link to post
Share on other sites

Szukam myszki która ma programowalne przyciski najlepiej z przyciskiem "Sniper". Te myszki, które mi proponujecie nie spełniają moich oczekiwań. Jeżeli chodzi o firmy to odpada Razer i A4Tech na samym początku, jeżeli chodzi o Mad Catz R.A.T. czytałem, że seria tych myszek to badziew, ktoś może to potwierdzić ?

Link to post
Share on other sites

powodzenia w szukaniu myszki z przyciskiem "sniper" :)

Nie powiedziałem, że ten przycisk musi być w tej myszce. Wszystkie propozycje dokładnie przeanalizowałem i mi osobiście one nie odpowiadają. Propozycje, które mi daliście wg. mnie mają za mało przycisków. Są to jakby ilością przycisków normalne myszki, z lepszymi podzespołami, lepszym sensorem laserowym i większą ilością DPI - ja osobiście tak to rozumiem.

Jeżeli źle to rozumiem, poprawcie mnie, dużo czasu nie poświęcam myszką i się mogę nie znać, weźmy np. SS Rival:

~200 zł

- 6 programowalnych z czego 2 to LPM i PPM oraz DPI

Z tego co również czytałem Roccat cierpi na dwuklik  po pewnym czasie - ktoś może to potwierdzić?

Edytowane przez Vergras
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie dotyczące Genius Gila:

Sensor umożliwia grę na dowolnym ustawieniu DPI w zależności od naszych preferencji. Niestety nie możemy go polecić graczom używającym low/mid sens, ponieważ za każdym razem jak podniesiemy myszkę, kursor sam się przesuwa o kilka milimetrów, jest to na tyle denerwujące, że znacząco wpływa na jakość rozgrywki, głównie w fpsach. Gracze high sens raczej nie zauważą tego problemu.

Czy jest to prawdą, że takie coś występuje?

Jakie są Wasze opinie na temat:

- Gigabyte M8000X

- Corsair M65

Link to post
Share on other sites

Po intensywnym szukaniu liderów propozycji myszki do ~ 200 zł wybrałem:

Genius DeathTaker
Gigabyte GM-M8000X
Zalman ZM-GM1
Corsair Vengeance M65

Mógłby ktoś mi coś o nich napisać, własne opinie nie chcę gotowych recenzji.

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że czasem ten sam model myszki może mieć inaczej działające sensory, jest to niestety dosyć powszechne zjawisko i tak na prawdę nigdy nie wiadomo co się dostanie, no ale przynajmniej wiesz, ze coś takiego może Cię spotkać i na gwarancji Ci tego nie wymienią na pewno ;). Ten m8000x ma dosyć specyficzny kształt, taki stożkowy przez co wydaje się mało stabilny, nie wspominając, że jak ktoś miał do czynienia z konstrukcjami jak DA, Zowie ec evo, Rival czy nawet częśc a4techów o podobnym kształcie do nich, to ten w 8000x wyda się dosyć nie wygodny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chciałbym jeszcze poznać Waszą opinię na temat myszki Corsair Vengeance M65, czy jednak są lepsze myszki od niej w cenie nie przekraczającej koszt tej myszki ?

@ezzio

To czy jest sens kupowania myszek droższych, skoro nie będą one działały jak powinny?

Link to post
Share on other sites

 

 

Waszą opinię na temat myszki Corsair Vengeance M65

 

 

Jeszcze inne pod twój chwyt.

 

Mionix Avior 7000, Logitech g9x

 

 

ps. przy takim wyborze myszek już dawno powinieneś się zdecydować.. im więcej tym trudniej

Link to post
Share on other sites

 

 

Proponowałbym dołożyć niewiele i kupić Razer DeathAdder

Pomijając siadające LPM / PPM oraz umiejscowienie przycisku pod myszką to tak, ale nie w tej cenie...

 

 

Szukam myszki która ma programowalne przyciski najlepiej z przyciskiem "Sniper".

A co niby ten przyciski robi w myszkach? Moim zdaniem zmniejsza DPI w locie, a przecież 90% myszek ma taki przycisk tuż przy scrollu.

 

Napisz jaką masz podkładkę i z ilu DPI korzystasz.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...