Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeżeli z Windowsem to:

Bez systemu:

 

Doprecyzuj jeszcze w jakie tytuły chcesz grać.

 

BRAK ARGUMENTACJI

Nie masz wszystkich informacji potrzebnych do dobrania laptopa, a już wyskakujesz z propozycjami? I to jeszcze bez słowa dlaczego akurat te?

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

fajnie by było jakbyś uzupełnił liste z linku, który Ci podesłałem.

Mogę jeszcze dodać co do tej listy, że nie mam żadnych specjalnych wymagań ani preferencji. Laptop ma być przeznaczony do użytku domowego, system jest mi obojętny może być ale nie musi. Reszta jest napisana w moim pierwszym poście, a i jeszcze matryca, myślę że 16:9 byłoby wystarczające, 

Edytowane przez esten123
Link to post
Share on other sites

Twoja propozycja zacznijmy do tego, że nie jest w sprzedaży. Wygrzebałeś jakiś stary link.

 

Za 1550zł Mozna dostać LEnovo g510 z i3 haswell

Integra z haswella hd4600 ma wydajność na poziomie gforca gf710

gt720 to taka lekko podkręcona 710tka.

 

No i g510 ma normalną bateriębo Lenovo g500s ma słąbszą.

JEsli nie masz zbyt dużych oczekiwań co do gier to powinien spełnić twoje wymagania. Zresztą i tak nic wydajniejszego w tym budżecie praktycznie nie ma.

Link to post
Share on other sites

Twoja propozycja zacznijmy do tego, że nie jest w sprzedaży. Wygrzebałeś jakiś stary link.

 

Za 1550zł Mozna dostać LEnovo g510 z i3 haswell

Integra z haswella hd4600 ma wydajność na poziomie gforca gf710

gt720 to taka lekko podkręcona 710tka.

 

No i g510 ma normalną bateriębo Lenovo g500s ma słąbszą.

JEsli nie masz zbyt dużych oczekiwań co do gier to powinien spełnić twoje wymagania. Zresztą i tak nic wydajniejszego w tym budżecie praktycznie nie ma.

A czy ten nie byłby  lepszym wyborem?

http://www.x-kom.pl/p/171391-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-g580h-i3-3110m-4gb-1000-dvd-rw-gf710m.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...