Skocz do zawartości

Recommended Posts

550.... A ja polecę MOTO G. Jeżeli wystarczy Ci 8 GB to telefon z andkiem idealny. Bardzo dobry ekran, procesor mega wydajny, muzyka na głośniku bardzo dobra ( z wyjścia słuchawkowego kiepsko niestety gra), najnowszy android i wsparcie google.

Wada to przeciętny aparat no i tylko 8 Gb wbudowane, co masz do dyspozycji ok. 5 GB.

Jak chcesz więcej pamięci polecę LG F5.

Link to post
Share on other sites

Moto G nie ma bardzo wydajnego procesora, to są 4 rdzenie A7 (niezbyt wysoka wydajność).

Druga sprawa to gwarancja - Motorola nie jest oficjalnie dostępna w naszym kraju, a z tego co kojarzę to Motorola nie daje gwarancji na cały świat (egzemplarze z USA są bez gwarancji). Najtańsza bezpieczna opcja to 128 funtów, co daje po przeliczeniu 643 zł i mamy wtedy roczną gwarancję "fullfilled by amazon".

Link to post
Share on other sites

Tabalan wejdź na alledrogo i zobacz. Nie raz są okazje właśnie z amazonu, gość sprzedawał motke za 599 zł.

I za przeproszeniem, co Ty za głuoty gadasz !? Chłopie a co masz wydajniejszego w tej cenie ? Snapek 400 wiadomo nie jest to Snapek 800 ale co Ty polecisz w tej cenie ? Nie ma nic wydajniejszego w tym przedziale cenowym. Jeszcze goły android z wsparciem google i bardzo wydajna bateria...

Link to post
Share on other sites

Moto G bez gwarancji to porazka. Do tego brak serwisu, części.

 

Za 550 - 600 zł mozna już kupić Lumię 820 - a Lumie 720 spokojnie. Jak nie Android to L829 była by fajna, szybka, płynna, bardzo dobre wykonanie, aparat. Do trgo każda gra działa płynnie. Wsparcie, serwis, części. L820 napewno jest lepsza ot L5 czy Moto G.

Link to post
Share on other sites

Moto G bez gwarancji to porazka. Do tego brak serwisu, części.

 

Za 550 - 600 zł mozna już kupić Lumię 820 - a Lumie 720 spokojnie. Jak nie Android to L829 była by fajna, szybka, płynna, bardzo dobre wykonanie, aparat. Do trgo każda gra działa płynnie. Wsparcie, serwis, części. L820 napewno jest lepsza ot L5 czy Moto G.

Edytowane przez thenatespl
Link to post
Share on other sites

Roczna gwarancja Amazon - musimy odsyłać sprzęt nie wiadomo gdzie - a jak zbijemy "szkło" to mamy po zawodach - części brak, gwarancja tego nie obejmuje. Lepiej sobie darować - i mieć nawet uzywkę z 12 miesięczną gwarancją w Polsce - i co ważne z tanimi, dostępnymi częściami.

 

Tabalan - za 650 zl - czyli tyle ile nówka Moto G z Amazon - można kupić nówkę Lumie 829 - z 24 miesięczną gwarancją. Lumia 820 jest jednak lepsza niż Moto G - przynajmniej jeśli chodzi o szybkość, płynność, działanie gier, wsparcie. O powszechnym dostępie do części i serwisu nie ma co wspominać - bo tu Moto G nie ma najmniejszych szans.

Link to post
Share on other sites

Ravir i Szkodnik

Obydwaj macie racje ale tu juz decyzja zalezy od autora. Czy nokia czy moto g obydwa to bardzo dobre telefony patrzac na cene ich. Ale problemem sa rozne systemy operacyjne.

Juz autor sam musi zdecydowac ktory system woli.Nokia jezeli chodzi o plynnosc moze byc lepsza ale to minimalnie. W moto g nie ma powaznych lagow bo nie ma nakladki producenta a posiada bardzo dobry procesor. Z drugiej strony moto g ma wsparcie google, najnowszy andek i android. Oczywiscie polecam autorowi na 10 minut isc do sklepu i zobaczyc mniej wiecej jak wyglada android i jak windows. Windows ma przewage ze ma bardzo prosty interfejs kafelkow. Mozesz zmieniac rozmiar czy umieszczenie ich... i w sunie tyle. Android to najbardziej personalizowany system. Wszystko umieszczas jak chcesz gdzie chcesz mozesz sobie wgrywac romy by wygladal inaczej i ma wieksza przewage pod postacia sklepu google. Od razu mowie ze jak autor ma zamiar miec tylko podstawowe gry czy w apki to w windows tez sa. I obalam teorie ze tam jest tylko kilka gier bo jest tez sporo ale daleko mu do sklepu play.

Gwarancje masz 12 miesiecy jak napisal szkodnik. Odsylasz i oni od razu wysylaja Ci nowy tak jak napisal Szkodnik.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na allegro było kilka sztuk Moto G z Lublina przy ulicy Zana. Telefon był tam za 640zł z 2 letnią gwarancją. 3 osoby, które tam kupiły tą motorolę znam , a sam w tym sklepie kupiłem Nexusa 4. Jak ktoś chce Moto G to niech dołoży kilka zł i będzie miał gw. Teraz widzę, że nie ma aukcji, ale wystarczy do nich zadzwonić, a oni sprowadzą telefon. Więc gadanie, że złe bo bez gw to brednie.

Edytowane przez dudek079
Link to post
Share on other sites

I kto daje Gwarancję? Motorola Polska czy firma, ktora sprowadza? Bo jelsi firma, która sprowadza - to mamy gów... nie gwarancję. Jak za 2 miesiące firma zniknie to kto będzie Gwarantem?

 

Szkodnik78 - a czemu musisz wykupić OC na samochód? Sa tacy, którzy od 20 lat nie mają stłuczek? Czemu się ich zmusza do wykupywania OC a wielu dokupuje AC?

 

Ja zawsze zakładam, że "coś" sie stanie, zawsze - i kupując sprzęt patrzę przez pryzmat czasu jaki będe go używał i tego co może się zdarzyć. Jak dotąd nie uszkodziłem żadnego telefonu - a pierwszą moją komórką był Benefon Delta w latach 90 - a wczesniej miałem Pager - ale zawsze wybieram taki sprzęt - który wrazie wypadku można szybko i tanio naprawić - oraz tki, który ma PORZĄDNĄ sieć serwisową, taką, ze jak zniknie serwis X to zostaje serwis Y. 

 

Więc doradzam zakup Lumi 820 - w Polsce, z Polskim serwisem, z dostepnymi OD RĘKI tanimi częściami i 24 miesięczna EUROPEJSKĄ gwarancją.

 

Nie tak dawno ktoś kupił taki "importowany" wynalazek i szukał zbitego ekranu - ciekawe czemu wszyscy "wymądrzający" się o wspaniałych "ściąganych" okazjach nie napisali ANI SŁOWA gdzie można kupić ekran. A jedn zaś podał adres strony w Chnach gdzie ekran kosztował z przesylką 160 zl - tymczasem ekran do Lumi można kupić za 60 - 70 zł a za 100 zł mamy go z naprawą.

 

Więc PROSZĘ - nie polecajcie sprzętu, który nie ma oficjalnej, prodecenckiej gwarancji, dostepu do części - bo jest to nie zbyt poważne.

Link to post
Share on other sites

Ravir i Szkodnik

Obydwaj macie racje ale tu juz decyzja zalezy od autora. Czy nokia czy moto g obydwa to bardzo dobre telefony patrzac na cene ich. Ale problemem sa rozne systemy operacyjne.

Juz autor sam musi zdecydowac ktory system woli.Nokia jezeli chodzi o plynnosc moze byc lepsza ale to minimalnie. W moto g nie ma powaznych lagow bo nie ma nakladki producenta a posiada bardzo dobry procesor. Z drugiej strony moto g ma wsparcie google, najnowszy andek i android. Oczywiscie polecam autorowi na 10 minut isc do sklepu i zobaczyc mniej wiecej jak wyglada android i jak windows. Windows ma przewage ze ma bardzo prosty interfejs kafelkow. Mozesz zmieniac rozmiar czy umieszczenie ich... i w sunie tyle. Android to najbardziej personalizowany system. Wszystko umieszczas jak chcesz gdzie chcesz mozesz sobie wgrywac romy by wygladal inaczej i ma wieksza przewage pod postacia sklepu google. Od razu mowie ze jak autor ma zamiar miec tylko podstawowe gry czy w apki to w windows tez sa. I obalam teorie ze tam jest tylko kilka gier bo jest tez sporo ale daleko mu do sklepu play.

Gwarancje masz 12 miesiecy jak napisal szkodnik. Odsylasz i oni od razu wysylaja Ci nowy tak jak napisal Szkodnik.

Pozdrawia

Mam tablet z androidem i miałem już w rękach windows phone. System nie ma dla mnie różnicy

Link to post
Share on other sites

W takim przypadku polecam Ci wziąć Nokie.

Gwarancja 24, lepszy aparat ale to wszystko powiedział Ravir. No i w Twoim przypadku będzie lepszym wyborem jak dla Ciebie nie ma różnicy system.

Ok zdecydowałem się wziaść nokie,Ale teraz pytnie którą czy warto dołożyć do 820 czy wziąść 720 ?

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto dołożyć, bo masz lepszy aparat, procek czy więcej ram.

Ale lumia 820 ma gorszą baterię. Na Twoim miejscu dołożyłbym bo pod wieloma aspektami jest lepsza od 720 z wyjątkiem tej baterii.

Ale nawet jak wybierzesz 720 to też powinieneś być zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Lumia 720 ma fenomenalny czas pracy - to sprzęt dla ludzi, którym zalezy na czasie pracy i którzy głównie dzwonia. Jak nie gramy lub gramy mało i w prose gry to Lumia 720 jest świetna. Ma znakomity aparat, długi czas pracy, jes bardzo wygodna i swietnie wykonana. Moja Lumia 720 przy normalnym uzywaniu wytrzymywala 4 dni :) a jak przelączyłem na 2G, wyłączyłem NFC, wyłączyłem transmisję, przyciemniłem ekran - to L720 wytrzymala 6 dni :)

 

Lumia 820 to wersja "rozwywkowa" Lumi 720 - coś jak Golf GTI w stosunku do normalnego Golfa :) Jak gramy, dużo siedzimy w internecie to Lumia 820 jest dla nas. Ma tez krótszy czas pracy - ale to wynika z mocniejszej konfiguracji. Nie mniej jednak Lumia 820 ma bardzo dobre czasy pracy - nie ma się więc tym przejmować.

 

Moim zdaniem warto dołozyć do Lumii 820 - chyba, że najwazniejszy jest czas pracy - to wtedy Lumia 720 jest nie pokonana. :)

 

Co do Xperii L - nie ma szans w stosunku do Lumi 820 - L820 ma znacznie lepszy aparat, jest lepiej wykonana, z lepszych materiałów, ma lepsze i dłuższe wsparcie, jest szybsza, płynniejsza. A cenowo bardzo podobna. Jełsi nie mamy parcia na Androida to L820 będzie lepszym wyborem - a napewno bardziej perspektywicznym. Luma 820 za dwa lata nadal będzie szybka i płynna, oraz dostawać będzie nowe wersje softu - Xperia L niestety nie - mocno wątpię, czy dostanie KitKata.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...