Skocz do zawartości

Zestaw za ~1700 polskich nowych.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez genisuken,

Recommended Posts

Moim zdaniem zestaw totalnie nie przemyślany co z tego że procek dość mocny jak karta nie da rady z prawie niczym...

Dobrze ale w bf4 też nie będzie kolorowo z hd7770 albo jestem inny i tylko ja lubię jak gra ładnie wygląda

Link to post
Share on other sites

@monkey65

Pamiętaj, ze tego i5 3350p po zakupie dobrego coolera, będzie można podkręcić do 3,8-3,9GHz w przeciwieństwie do i3 4130, więc wydajność będzie jeszcze wyższa, do tegi coraz to nowsze gry są pisane pod 4 rdzenie.

@up

Nie każdy musi grać na ultra, aby cieszyć się z gry, do tego gpu zawsze łatwiej wymienić w przyszłości niz cpu.

Edytowane przez genisuken
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Z czym Ci nie da rady ta karta graficzna ? Z CS: GO, TF2, WoW ? Proszę Cię .... Ewentulanie w BF4 straci trochę ale nadrobi to czterema fizycznymi rdzeniami które przy multi odstawiają i3. 

 

Autorze przy okazji podaj jaki masz monitor, jaka rozdzielczość. Kody wpisz normalnie w komentarz, wybierz formę płatności, zatwierdź i czekaj na potwierdzenie złożenia zamówienia, tam będziesz miał podaną kwotę którą zapłacisz, wysyłka jest chyba za free tylko przy płatności przelewem 

Link to post
Share on other sites

1280x1024

Zapłacę więc te 25zł za kuriera. Kod na złożenie części zadziała, tak? Wpiszę ten kod " X98TY2AZ ''.


Dobrze muszę przyznać że macie rację, patrzyłem raczej pod zestaw gier w które sam bym grał, i dzięki za info że te procki się tak dobrze kręcą, przepraszam za zbędne komentarze ;)

Bardzo dziękuję Ci za przedstawienie swojej opinii :))

Link to post
Share on other sites

co do wysyłki i kodów to w moim przypadku nic to nie dało ,bo i tak zapłaciłem za przesyłkę(płaciłem przelewem).A montaż jak wynika ze strony sklepu i tak jest darmowy cytuję"Przygotowanie specyfikacji, montaż, konfiguracja oraz instalacja zakupionego wraz z komputerem systemu operacyjnego Microsoft Windows są bezpłatne".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...