Skocz do zawartości

Fractal Design ARC R2 Midi czy Fractal Design R4 White ?


Recommended Posts

Wykonanie obu stoi na równie wysokim poziomie.

ARC - zdarzały się egzemplarze wpadające w rezonans.

 

Teraz tylko zastanów się czego chcesz. Jeśli potrzebujesz obudowy wyciszanej, weź Define. Jeśli potrzebujesz obudowy przewiewnej weź ARC'a

Link to post
Share on other sites

Każda obudowa z tych które podałeś jest wykonana bardzo dobrze atuty R4 cisza ARC 2 wentylacja. Ja wybrałem przewiewną ale uważam że w niej wcale nie jest głośno. Koledzy na forum doradzili posłuchałem i kupiłem ARC 2. Gdy odebrałem przesyłkę i obejrzałem obudowę przerosła moje oczekiwania. Jest bardzo przewiewna, wygląda elegancko, duże wentyle w zestawie z 3 stopniowym regulatorem obrotów. Jak wyjmiesz koszyki na dyski to włożysz każdą kartę graficzną a to inwestycja na następne modernizacje. Cooler CPU wejdzie do 180cm. Mam macho BW i jest luz. Dodatkowym dla mnie atutem jest okno ale można kupić wersję bez. Obudowa ma  Obudowa ma 23cm szerokości i nie weszła mi do wnęki pod biurkiem ale postawiłem z boku. Trzeba zobaczyć czy jest miejsce jak coś. Tu masz recenzje gdzie autor rozkłada ją na czynniki pierwsze :-)

 

 

http://www.ovecrclock.pl/articles/showall/id/556,foto-recenzja-fractal-design-arc-midi-r2

 

Polecam bo mam :-)

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

Czy fractal Arc na  tylnym went  filtr?

 

Po kiego grzyba Ci na tylnym, wytłaczającym wentylatorze filtr przeciwkurzowy  :?:

Ja bym wybrał NZXT Source 530 ( http://allegro.pl/nzxt-source-530-usb-3-0-czarny-z-oknem-i4069680623.html ) pod względem możliwości wentylacyjnych to miażdży te Fractale jak Korwin lewaka

 

Za Korwina + :)

 

Co do budy, wygląda na tandetnie wykonaną i kiepską estetycznie, a do tego jest droższa (od arc 2 midi bez okna).

Jeśli priorytetem byłaby przewiewność, Corsair Carbide 500r lub Cooler Master HAF byłyby jeszcze lepsze i porządniej wykonane.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...