Skocz do zawartości

Mysz 150-250 zł bezprzewodowa, niegamingowa


Recommended Posts

Poszukuje myszki w budżecie ok.150-250 zł, bezprzewodowa, zwykła niegamingowa. 

Chociaz czasem lubie sobie zagrac w jakiegos fpsa :P albo inne gatunki.

 

Do tej pory używałem Logitech VX Nano - po 4 latach zaczyna powoli siadać :D

Myślałem o następcy Logitech Anywhere MX...ale może macie lepsze propozycje?

 

Myszka powinna być wygodna, wielkością podobna do VX Nano (notebookowa, ale nie jest mała - raczej średnia miedzy typowo notebookową a desktopową).

 

Przede wszystkim dobra jakościowo i najlepiej laserowa. 

 

Z góry dzieki za wszelkie propozycje :)

Link to post
Share on other sites

@up po prostu dobrą jakościowo...vx nano kosztował mnie jakies 150 zł i wytrzymał ponad 4 lata. Do lapka z kolei kupowałem myszki za 50 zł...i kupiłem juz chyba ze 4 w ciagu 4 lat...kazda padała albo coś sie psuło :P

Link to post
Share on other sites

 

 

@up tylko, że te typowo do gier czesto mają dodatkowe ciezarki, albo miliard różnych przycisków...świeca sie jak psu j***a...

Nie wszystkie takie są. 

 

Skoro nie grasz skupiłbym się na wygodzie.

Jak trzymasz mysz? W tym linku masz dokładny opis, na podstawie tego można wybrać mysz, która będzie idealnie leżeć w łapie.

Link to post
Share on other sites

coś pomiędzy claw grip a fingertip....z clawgrip mam ulożenie na przyciskach myszy a z fingertip kciuk. Przy czym nigdy nie kłade płasko dłoni na myszce (tzn nadgarstek nie opiera się płasko o blat/podkładkę tylko bardziej na prawej stronie dłoni) - z uwagi na chorobę zawodową jaką jest zespół cieśni nadgarstka - dbam o to, zeby sie tego nie nabawić :D jeśli chodzi o długość od środkowego palca do lini którą tworzy kciuk pod katem prostym mam ok. 13-14 cm...

 

grać gram...ale jako casual gamer :D przeważnie pracuje :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...