Skocz do zawartości

Kupiłem komputer który mi złożyliście. Ale nie ma ..?


Recommended Posts

Siemka. Ostatnio siedzielismy tutaj i rozmawialismy nat emat kompa do 1600zł. A więc udało nam się złożyc fajny zestawik. Ale nie daliście mi do tego zestawu napedu do płyt czy jak to ise nazywa.. /;  /

W jaki sposób mam więc kurde wgrać windowsa skoro nie mam płyty. Przez pendraiva nie umiem. HELP. A O TO ZESTAW:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=80773&s=66508&s=80682&s=78774&s=74018&s=72453&s=78630

Nie wiem czemu tylko mi nie powiedzieliscie ze tego nie bd w zestawie ech ; /

Link to post
Share on other sites

Haha znalazłem to już wcześniej ale niestety nie mogę tego zgrać ponieważ gdy wpisze list disk to mi znajduje tylko 1 dysk ten co ma komputer a pendraiva już nie niestetyl; / 

2. Próbowałem innym sposobem niby się zbotowało ale niestety wyskakuje mi podczas rozruchu taki komunikat:

No default or UI configuration directive found!  ; /

Link to post
Share on other sites

Witam szybka pomoc. Pobierz program WinToFlash   http://wintoflash.com/download/en/

Zorganizuj płytkę z systemem, pendriva i komputer na którym to zrobisz. Cały przebieg wykona programik który jest w wersji polskiej. I masz gotowego pena z instalką systemu. Pózniej w biosie ustaw aby botowało z usb i instalujesz systemik

Link to post
Share on other sites

Pożycz od sąsiada napęd dvd czy od kolegi na godzinę dobre piwo kupisz za to i sprawa rozwiązana. A napęd dvd to teraz taniocha i dokupisz jakiś za 40-50zł. Sam piszesz że już koledzy bardzo pomogli więc tylko dziękować im za to, oszczędziłeś i masz dobry sprzęt a nie gotowca z supermarketu...

Link to post
Share on other sites

Ok problem rozwiązany udało się :D

Piszę własnie z nowego nabytku. Zbotowałem tego pena jakoś inaczej i dziala <3 Dzieki za pomoc Panowie i za złożony sprzęt<3 

Ps. Skąd mogę zainstalować sterowniki do karty Radeon R7 260x ? :)

Edytowane przez duzy1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...