Skocz do zawartości

Używany telefon komórkowy do -400zł.


Recommended Posts

Witam !

 

Wczoraj prosiłem was o telefon w sieci PLUS. Dzisiaj zapoznałem się dokładnie z ich ofertą i telefony mają tak zawyżone ceny ,że postanowiłem wybrać coś z używanych smartfonów.

 

Prosił bym o wszelakie propozycje. Osobicie patrzyłem na Samsunga Galaxy SII

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcą. Android w tej cenie nie będzie tak dobrym doświadczeniem jak WP, który chodzi płynnie i szybko na nawet słabych podzespołach. Lumia to dobrze wykonany telefon o niezłych parametrach.

Link to post
Share on other sites

Lumia 520 to jedyny telefon nokii ktory jest bardzo awaryjny. Tego modelu nie polecam.

Jak mozesz dolozyc troche na inne lumie czy andka np moto g to bd bardzo zadowolony. Jak masz 400 i nic wiecej to s2.

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

Syneria ale niestety problem jest, że w cenie 400 nie znajdzie f5. Jakby mógł dołożyć to tak, f5, czy moto g bardzo dobre telefony. Ale w tej cenie chyba tylko s2. Lumia 520 jak czytam opinie jest dość awaryjna (co mnie zdziwiło, bo co jak co, Nokia bardzo rzadko wypuszczała telefon, który jest awaryjny).

Link to post
Share on other sites

Taniej możesz się jeszcze pokusić o Ace 2, który ma doskonały stosunek cena-wydajność. Dosyć wydajny, 2-rdzeniowy androidowiec, zero problemów. Przerabiałem już go nie raz i naprawdę mogę go polecić. Jedyne co na minus to trochę lipny aparat... ;) wiadomo, że pozostałe 2 o których mowa wyżej są lepsze, jednak o dobrą s2 będziesz musiał trochę powalczyć ;)

Link to post
Share on other sites

Myślę ze warto dołożyć te kilkadziesiąt zł do LG F5 bo to model o klasę lepszy od S2, A820 czy innych niewiele tańszych modeli. Ma dobry ekran IPS, całkiem wydajny procesor, bardzo szybką pamięć flash, w tej cenie można mu zarzucić jedynie brak LED'a

Link to post
Share on other sites

Zarzucić można tylko konkurencja też "pozycjonuje" (czy jak to nazwać ) swoje telefony.

Taka xperia m ma tylko 4 gb HDD vs 8 gb w lg f5. Ponadto ma ekran 4 cale z klawiszami ekranowymi więc efektywnie 3,8". Za to ma LEda. Każdy producent stara sięjakoś wyróżnić. Samsung galaxy ace 3, którego można znaleźć w tej cenie także jest taki jakby wypośrodkowany. 4" pełne i LED 4 gb hdd.

Link to post
Share on other sites

Nie do konca. Po pierwsze wsparcie google i tu duzy plus dla moto g. A po 2 jak kupi w amazon gwarancja door to door. Lepszy glosnik i wiekszy ekran ale przyciski ma ekranowe. Znow bardzo kiepsko gra przez sluchawki. Cos za cos... ale moto g ma bardzo malo pamieci 8/16 i do tego brak kart pamieci. I cena min. 600... cos za cos ;)

Link to post
Share on other sites

Panowie , kupiłem (dostałem w sieci) Samsunga Galaxy Ace 3 , nówka , funkiel , nie śmigany.
Pierwsze wrażenie WOW , a może tylko dlatego ,że przez 3 lata męczyłem się z procesorem 600hz. Na reszcie płynnie przeglądam facebooka oraz aplikacje działają płynnie.

 

Dziękuje wszystkim za wasze opinie i kulturalną debatę.
Pozdrawiam i dziękuje !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...