Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam już dość...

 

Kupiłem jakiś czas temu nową kartę graficzną (HD7770) i monitor (LG 20EN33) na początku było wszystko ok, po pewnym czasie zauważyłem miganie w grach najbardziej widoczne na ciemnych teksturach.

Wymuszenie Vsync i triplebuffering w opcjach CCC nie pomaga, wymuszanie vsync w programach tj, radeon pro nie pomaga...zmiany w odświeżaniu monitora też nie...Jedyna gra w której nie mam z tym problemów to FIFA 14.

Problemów ze sprzętem nie zauważyłem, procesor ani karta się nie grzeją, są w sumie zimne nawet w wymagających grach jak Far Cry 3.

Bawiłem się w sprawdzanie starszych sterowników do karty...nic nie dało.

Update biosu płyty głównej - nic. 

Monitor podłączony do karty przez przejściówkę dvi-vga, sprawdzałem kilka kabli, i kila przjeściówek - to samo.

 

Procesor:Intel Quad Q6600

GPU:AMD HD 7770

RAM: 3gb ddr2

płyta: Asus p5kpl-cm

zasilacz Delta 350w

 

Help :(

Link to post
Share on other sites

Zdaje się, że masz odpowiedź na twoje problemy. W tym zasilaczu kondensatory są na wykończeniu po tylu latach. Źle filtrują napięcia zasilające. Może spróbuj z innym nowym zasilaczem lub wymień wszystkie elektrolity w nim jeśli masz takie umiejętności bo inaczej się nie opłaca.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Podłączałem u kumpla na TV z przejściówką i bez, na swoim TV i żadnego falowanie nie zauważyłem, podłączałem też monitor do laptopa i żadnego falowania również nie było. 

Wykluczyłem wszystkie możliwości...

Albo moja karta nie lubi tego akurat monitora albo nie wiem co jest nie tak.

Dziwię się tylko, że w FIFA 14 wszystko jest cacy.

Strasznie to irytujące podczas grania w Path of Exile czy LoL'a. 

 

Zauważyłem też, że z poziomu windowsa nie mogę zmienić odświeżania i i menedżer urządzeń nie wykrywa mi monitora po marce tylko "rodzajowy monitor inny niż PnP". Może to coś ma na rzeczy? na płycie od monitora sterowników jednak brak jak i na stronie LG. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...