Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 7 miesięcy temu...
Witam ciepło. Uprzejmie proszę o skontrolowanie zestawu skopiowanego z poprzednich postów i ew. rady:
 
Zastosowanie komputera : przeglądanie stron internetowych, filmy on-line, muzyka radio on-line, podstawowa nieprofesjonalna obróbka zdjęć z lustrzanki z RAW w JPG w Adobe Photoshop Lightroom czy podobnym programie, Open Office
Maksymalna kwota : +/- 5 tys.( z monitorem)
Których części potrzebuję : całość.
Czy będę podkręcać sprzęt? : możliwe
Rozdzielczość mojego monitora i model: brak
Specjalne wymagania : w miarę cichy.
Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
Własna propozycja zestawu :
Liteon iHAS122 SATA (black)
MSI GeForce GTX 760 TwinFrozr 2GB DDR5 256bit (1072/6008)
AsRock Fatal1ty H87 Performance /intel H87, LGA1150/Intel Core i5-4670K /3.4GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/
Seasonic SSR-550RM 550W 80+ Gold 120mm modular
Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix
Plextor M5S 128GB SATA3 (520/200MB/s)
Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600
Fractal Design Define R4 USB 3.0 Black Pearl
bequiet! Dark Rock Advanced
Benq GW2450HM ?? BenQ GW2760HS?? może co innego?
jakaś dość dobra klawiatura z kablem, bo mysz bezprzewodową mam
Inne : Chce do tego podłączyć głośniki Logitech THX 2.1( za jakiś czas pewnie bardziej rozbudowany system głośników, pewnie 5.1). Mam też od starego lapka kartę zewnetrzną dźwiękową MAYA U5- może można ją do czegoś użyć?
Potrzebuję też kartę WiFi, ale mam nieużywany USB Adapter N600 Wireless Dual Band Netgear, który byl kupiony do plazmy Panasonica( opisanej poniżej), ale nie chce z nią niestety współpracować, czy można go użyć do kompa?
Czy do tego zestawu i do tego zastosowania można kupić lepszej jakości monitor 27"( 1,5-2,5 tys), czy raczej nie będzie widać różnicy w takim zastosowaniu z ekranem za 1 tys?( Ostatecznie mogę wydać na całość 6 tys) Mam też plazmę Panasonic Viera TX- P42G30E, czy ona się nadaje do pracy na komputerze, bo z tego co czytałem plazma kiepsko się nadaje do przeglądania internetu.

Podbijam. Proszę o rady.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...