Skocz do zawartości

HP brak dźwięku i obrazu z kamery


Recommended Posts

W skrócie: jest to laptop hp pavilion dv7 4130ew, gwarancja na niego już się skończyła. Dziś przestała działać kamera internetowa. Na początku nie chciała się załadować (skype, hp mediasmart webcam), teraz od razu wyskakuje, że jest niepodłączona. zainstalowałem jeszcze raz sterowniki, później wykonałem nawet przywracanie systemu, nie pomogło. Dalej, najpierw dioda informująca czy kamera jest używana świeciła się bez przerwy od momentu uruchomienia laptopa, teraz nie świeci wcale.
Po pierwszym uruchomieniu ponownie laptopa od momentu powstania problemu przestał nagle działać również dźwięk zewnętrzny, tj dźwięk jest, ale tylko przez słuchawki.

 

Edit: Po drugim przywracaniu systemu (pierwszy był na datę 13.03, ten zaś na 14.03) kamera internetowa znów działa. Sprawdzone na skype, bo teraz program hp mediasmart webcam nie chce się włączyć. Dźwięku zewnętrznego dalej nie działa.
Edit2: Kolejne uruchomienie ponownie. Kamerka działa dalej bez hp mediasmart webcam, dźwięk jedynie ze sluchawek. Wyjątek jest w skype, gdzie bez względu na to czy słuchawki są podpięte, dźwięk idzie z głośników. Nie rozumiem tego.

Edit3: Szukając rozwiązania na komputerze dźwięk "sam się naprawił" na laptopie. Z tego co mi wiadomo (nie ja używam go na co dzień) podobne problemy z dźwiękiem już były, choć nie takie same. Co może być przyczyną?

Edytowane przez Wmblady
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...