Skocz do zawartości

Typowy smartfon do 500 zł.


Recommended Posts

Witam! Poszukuję smartfona w rozsądnej cenie, tj. 500 zł. Kryterium wyboru jest mało precyzyjne, ponieważ będzie to pierwszy tego typu produkt w moich rękach. Zachodzi potrzeba przerzucenia się z typowego telefoniku pisząco-dzwoniącego na coś, co posiada dostęp do wifi, możliwość przeglądania dokumentów - krótko mowiąc uniwersalny smartfon dla mało wymagającego użytkownika. Grzebiąc i szukając po sieci, czepiłem się głównie wyrobów ze stajni Samsunga, mianowicie Galaxy Trend Lite/Plus, Galaxy Ace 2, przewijał się też ZTE Blade III Pro czy Huawei Ascend G526, lecz nie czuje się obeznany w temacie, dlatego prosiłbym o opinie i propozycje. Z góry dziękuje i pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Raczej nowy, robić z nim będę stopniowo wszystko, na co pozwoli, choć zabawy w wszelkiego rodzaju gierki są najmniejszym priorytetem jeśli o to chodzi. Preferowałbym androida. Jak już wspomniałem, wymagań nie wiadomo jakich nie mam - ma się sprawować i nie przycinać :)

Link to post
Share on other sites

Wpisz na yt "lg l9 recenzja". Powinno coś Ci powiedzieć o tym telefonie. Telefon dobry, ale ma średnie wsparcie, ale zawsze coś znajdziesz. Nie wiem czy znajdziesz coś lepszego za taką cenę. Z używanych to jedynie S2, ale to używany raczej.

Ewentualnie jest jeszcze LG L7 II.

Link to post
Share on other sites

Ta firma trochę się zmieniła. Możesz też kupić np galaxy trend, albo lenovo. Ewentualnie coś używanego z gwarancją i w idealnym stanie. Ja zawsze tak kupuję. A jeśli ma być nowy, to może lepiej poszukać czegoś, co było używane np. 1 dzień, od osoby prywatnej która dostała to np. W abonamencie. Często jest tak, i można trochę zaoszcedzic.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie dobrym wyborem będzie wspomniany wyżej LG F5 albo Ace 3, ponadto warto spojrzeć jeszcze na Sony Xperia L. Wszystkie 3 mają bardzo zbliżoną wydajność, LG ma najlepszy ekran i najdłużej działa na jednym ładowaniu, Xperia najlepszy aparat a Szajsung w sumie niczym się nie wyróżnia 

Link to post
Share on other sites

Jak już wspominałem na samym początku - jestem amatorem w kwestii użytkowania tego typu sprzętu, chce mieć po prostu niezawodny, uniwersalny smartfon z androidem, za pomocą którego będę miał dostęp do internetu, zrobi w miarę ładne zdjęcie, obsłuży typowe, przydatne aplikacje i zmieści trochę muzyki. Nie celuje w gierki, nie mam zamiaru włamywać się do NASA, ani pobijać rekordów w możliwościach mocy obliczeniowej. Mam 500 zł, dokładać nie zamierzam, no, może 50 zł :D Musi być nowy, z gwarancją, najlepiej produkowany przez wiarygodną firmę. 

Edytowane przez lapicula
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...