Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Jestem posiadaczem gtx 770 od wczoraj mam problem z nią, mianowicie karta non stop taktuje najwyżej jak może rdzeń 1254 Mhz pamięci 1750 Mhz nawet przy wyświetlaniu samego pulpitu, w grze leauge of legend w której zwykle miałem 200 fps-ów teraz mam ich tylko 40 a co chwila są ścinki ekranu. Nie pomógł restart komputera, myślałem że przez przypadek a Afterburnerze ustawiłem na sztywno takt, ale nie.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Msi lighting, od września nie zawiodła ani razu. Nic nowego nie instalowałem, a karta nie tylko się boostuje co ta moc obliczeniowa gdzieś znika tylko co może obciążać tak gpu a wgl cpu

Link to post
Share on other sites

Witam jestem także posiadaczem gtx 770 i też od pewnego czasu mam problem z kartą  ten msi tylko że nie lighting tlyko twin frozen ( czerowna ) lighting była żółta z tego co pamiętam mniejsza z tym, ale problem jest bardzo podobny kiedyś gry śmigały jak szalone a teraz coś nie tak. Diablo 3 na moim starym radeonie 6770 na max lepjej sobie radziła niz ten GTX 770. Są nagle momenty gdzie spadek jest odczuwalny nagle wraca do pełnej płynności i znów spadek i tak w kółko. Dołączam się do problemu. Flashowałem bios na gpu nic nie dało.

Link to post
Share on other sites

Witam mi pomogło to http://www.coderbag.com/Programming-C/Disable-CPU-Core-Parking-Utility

 

Ściągasz robisz wszystko według instrukcji i mi pomogło zupełnie co innego są miejscami jakieś małe dropy ale to już wynik tego że jest zbyt dużo na ekranie ale bardzo małe przycięcie jedno i nie uturdnia gry ani nic tak jak poprzednie dropy. To akurat jest to CPU nie do GPU ale warto sprawdzić ja również myślałem że to problem karty lecz nie. Mam nadzieje, że pomoże

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ten program Manage Parked CPU nie dał nic, przeinstalowanie sterowników nie dało nic. Mi pomogło wyłączenie procesu nvsyns.exe czy jakoś tak i karta od razu zbiła taktowanie. Jest to chyba najszybszy sposób, dzięki za pomoc bo to dzięki waszym sugestiom o tym pomyślałem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...