Skocz do zawartości

Nie działają wszystkie głośniki 5.1


Recommended Posts

Może cos nie łaczy albo masz zle podłaczone albo w strownikach nie jest 5.1

Zapomniałem dodać, przy teście głośników wszystkie działają, przeczytałem gdzieś, żeby zmienić Efekt dźwiękowy na inny niż BRAK, pomogło, z Tym, że słychać może trochę głosu, ale tak samo szum..na początku chciałem zobaczyć jak się sprawują na tej integrze, najwyżej włożę dźwiekowke jak nic się nie uda zrobić z Tym.

Link to post
Share on other sites

Próbowałes (dla win7, na innych nie wiem) Panel sterowania > Sprzet i dzwiek > Dzwiek > Konfiguruj      i tutaj zmien na 5.1 surround(ja mam taką akurat opcje, może ty bedziesz mial cos takiego lub podobne) Nie zaszkodzi sprawdzić, może podziała :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli puszczasz dźwięk stereo (2) na głośnikach 5.1, to jeżeli nie masz żadnego programu lub w sterownikach ustawionego by konwertowało na 5.1 to będą grały tylko 2 przednie głośniki + subwoofer. Normalne.

Puść sobie jakiś film który ma 5.1 lub grę i sprawdź.

Edytowane przez MasterBarti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Próbowałes (dla win7, na innych nie wiem) Panel sterowania > Sprzet i dzwiek > Dzwiek > Konfiguruj      i tutaj zmien na 5.1 surround(ja mam taką akurat opcje, może ty bedziesz mial cos takiego lub podobne) Nie zaszkodzi sprawdzić, może podziała :)

Ta opcja nie pomogła, w ogóle zwróciłem uwagę, że to jednak Tylko jeden głośnik działa no i sub.. 

Edit: Podłączyłem dźwiękówkę bo nie chce mi się bawić już z integra, teraz mam taki problem, że przy instalacji sterowników czy z płyty czy z neta wyskakuje błąd: http://iv.pl/images/99471418129774909112.png karta to Creative Sound Blaster Audigy SE, nie wiem może w mobo jest wyłączona ta karta, bo nawet nie wykrywa mi jej.. 

Jeśli puszczasz dźwięk stereo (2) na głośnikach 5.1, to jeżeli nie masz żadnego programu lub w sterownikach ustawionego by konwertowało na 5.1 to będą grały tylko 2 przednie głośniki + subwoofer. Normalne.

Puść sobie jakiś film który ma 5.1 lub grę i sprawdź.

Tak jak mówisz, film odpaliłem i działają wszystkie głośniki.

BUMP

Edytowane przez cuksik
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...