Skocz do zawartości

Recommended Posts

Właśnie chwilę po założeniu tematu zauważyłem Della za 500 zł. Myślałem, że będzie stówę albo dwie droższy, a tu taka niespodzianka. Raczej nic lepszego nie znajdę w tej kwocie, heh. No nic, dzięki za pomoc ;)

 

:zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję bawić sie Venue 7 i 8 z Atomem i Androidem - znajomi je mają - i powiem tak, ilość rdzeni i taktowanie to nie wszystko :) Intel Atom udowadnia to :)

Mimo, że w benchmarkach nie jest na szczycie - to w codziennym użytkowaniu okazuje sie, ze Atom znacznie lepiej się sprawdza z Androidem niż ARM'y. Byłem mocno zdziwiony, ze Venue 7 kosztujace 500 zeta tak płynnie i szybko działało.

Znacznie droższe tablety na ARM'ach - które w benchmarkach górowały nad Venue 7 w rzeczywistej pracy sie zacinały i były wolniejsze. Widać to zwłaszcza przy "wybudzaniu" - ARM'y muliły i startowały z opóźnieniem -  a Atom śmigał od kopa.

 

Niestety są też wady Venue 7 - ekran był nie ciekawy, jak zobaczyłem IPS to oczekiwałem czegoś więcej :) do tego czasem widać było siatke digitizera, czas pracy tez mógłyby być dłuższy. Z drugiej strony za 500 zeta dostajemy sprzętk, który spokojnie konkuruje z droższymi konkurentami, jest dobrze wykonany. I co wazne szybki - wiele mogę wybaczyć - ale braku płynności nie - to właśnie ciągła walka z szybkoscią i płynnością spowodowała, że zarówno w telefonie jak i tablecie uciekłem z Androida.

Chcąc mieć szybkoęśc i płynność musimy wydać dużo kasy - a tu proszę - tani Venue 7 działa znakomicie - i nie kosztuje majatku. Ma wady, ale jaki sprzęt ich nie ma. :)

 

Ja bym polecił Venue 7 lub jeśli Możesz dopłacić "starszego" brata czyli Venue 8 :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...