Skocz do zawartości

Problem z monitorem


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Warren1987,

Recommended Posts

Witam,

 

Posiadam monitor http://www.saturn.pl/monitor-samsung-s22b300,id-277003 . Mam z nim pewien problem otóż przy rozdzielczości Full HD nie wyświetla mi obrazu na całą szerokość ekranu.Tak jakbym miał z 19 cali zamiast 21.Obraz na cały ekran wyświetla dopiero w rozdzielczości 1600x900.Co ciekawe w catalyst manager nie mam takiej rozdzielczości jak 1920x1080 (Full HD).Po usunięciu wszystkich sterowników i wyborze 1920x1080 mam obraz na cały moniotr.W necie jest kilka podobnych tematów,ale w żadnych z nich nie rozwiązano tego tematu.Co mam robić?

 

http://zapodaj.net/6011387197446.jpg.html

 

Proszę zauważcie,że w catalyscie w obszarze pulpitu mam tylko 1600x900 a jesli dam na HDTV i 1080 p mam mniejszy obraz.

Edytowane przez grucha123
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)
Mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty i monitora.Tak mam czarne paski na około 2-2.5 cm z boku monitora i 1-1.5 cm na gorze i dole! WTF?

 

Wejdź do Panelu sterowania => Ekran => Rozdzielczość ekranu i ustaw FullHD czyli 1920x1080. Następnie wejdź to Calatysta, po prawej stronie rozwiń zakładkę Moje płaskie panele cyfrowe i wybierz Opcje skalowania. Tam będzie suwak który będziesz musiał przesunąć do końca aby czarna obwódka zniknęła. Zastosuj na dole i problem rozwiązany. W monitorze nic nie trzeba grzebać. 

Edytowane przez Warren1987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Wejdź do Panelu sterowania => Ekran => Rozdzielczość ekranu i ustaw FullHD czyli 1920x1080. Następnie wejdź to Calatysta, po prawej stronie rozwiń zakładkę Moje płaskie panele cyfrowe i wybierz Opcje skalowania. Tam będzie suwak który będziesz musiał przesunąć do końca aby czarna obwódka zniknęła. Zastosuj na dole i problem rozwiązany. W monitorze nic nie trzeba grzebać.

 

Pomogło! Dziękuje Ci bardzo Brachu!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...