Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Od jakiegoś czasu mam problem z komputerem.Któryś z podzespołów zaczyna mi się grzać,co powoduje automatyczne wyłączenie się komputera.Tak jakby zabrakło prądu...Problem zauważyłem kilka dni temu.Wracając z pracy zostawiałem kompa na noc,aby pobierał różne pliki.Wstając rano widziałem,że komp po około pół godziny restarrtował się!

 

Dzisiaj grając w Resident Evil Revelations HD zaczał mi się wyłączać co ok 20 minut.Pod koniec słyszałem wyraźnie głośniejsze kręcenie się wiatraków(tzw.suszarka)!Nie wiem czy na karcie czy na procku.Ściągnałem spped fana i oto moje pomiary.

 

http://zapodaj.net/982562fbf4241.jpg.html     [5 minut po uruchomieniu]

 

http://zapodaj.net/a5c03e4f2548b.jpg.html    [3 minuty przed odcięciem]

 

Dodam,że mam markowy zasilacz XFX 550 W i Radeon 7850 2 gb ddr 5 [nie cały rok użytkowania]

 

Najstarsze w kompie są płyty głowna(nie pamiętam nazwy) i procesor Athlon II 4x2,8

 

P.s: Mam otwartą budę i daleko od grzejnika.

 

Proszę o pomoc.

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dziś już to było.

 

Zmiana pasty i czyszczenie radiatora i wentylator od CPU

Hej przez tyle lat nigdy nie zmieniałem pasty i nie czyścilem radiatorów.Więc logiczne wydaje się,że to ten problem.Jaką pastę kupić?Jak przeczyścić radiatory ? Dziękuje Wszystkim za odpowiedź/podpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Hej przez tyle lat nigdy nie zmieniałem pasty i nie czyścilem radiatorów.Więc logiczne wydaje się,że to ten problem.Jaką pastę kupić?Jak przeczyścić radiatory ? Dziękuje Wszystkim za odpowiedź/podpowiedź.

Jakiś cienki pędzelek i odkurzacz. A co do pasty, popatrz rankingi... ale różnica będzie wynosiła 1-3*C między poszczególnymi pastami, w miarę tania i dobra jest MX-2.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...