Skocz do zawartości

Recommended Posts

siemka. Wiem ze temat nie pasuje na ten dział ale nie wiem gdzie go wrzucić.

Mam lokalnego dostawce neta radiowego: 1,5mb/s. Od kilku tygodni we wszystkich grach co chwila pingi po 1000. Zadzwoniłem do działu technicznego, ale stwierdził że wszystko ok. Poousuwałem więc "dodaj/usuń" jakieś programy których nie znałem i bomba..nie ma lagów. Niestety 7 dni pozniej tzn dziś znowu się zaczeło. Skanowałem dr. webem ale nic to nie dało. Jak odpalam menedzer zdan to są jakies dziwne polecenia np:

NvNetworkservice.exe

Updatebroweser(jakos tak)

i inne, nie pamietam nazw bo je offałem deletem ale to nic nie daje.

 

Załóżmy że wina nie leży po stronie operatora, co robić??? Prócz reinstallu systemu, znacie jakieś programy dla zielonych co pokazą mi obciążenie sieci: tzn. co w chwili obecnej najwięcej neta zużywa itp.

 

Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

ale tak sie dzieje 1 raz....przez 2 lata net ten chodził całkiem niezle, czasem tylko coś ścieło a tak 0 problemów.

 

 Musiałem coś ściągnoć i sie pierniczy....


znacie jakis program co to naprawi? cofnąć systemu nie moge...

Link to post
Share on other sites

skoro to nie wina operatora to proponuję przeskanowac komputer w poszukiwaniu syfu (antywirus + antimalware) a do tego przesledzic podejrzane procesy, jesli chodzi o monitorowanie to w menedzerze zadan mozesz sprawdzic stan wykorzystania interfejsu, a dokładniejszy programik to jakis np network meter

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie mogę przywrócić, jak ciskam < to nie cofa do poprzedniego miesiąca. Zrobiłem skan dr.webem ale nic to nie dało. Ostatnio usunołem w "dodaj/usuń" mixdj toolbar......jednakże jak odpalę internet explorer to w tym polu co się link wpisuje to jest ikonka tego szajsu obok . Wie ktos czy to to może być przyczyną? Normlanie z dnia na dzień, zaczeło sie pieprzyć i tak już 3 tydzien


aaaaa i słuchajcie: jak gram i mam te lagi to minimalizuję gre. Na pasku zadań mam ta ikonka: komputerek i ))) tzw. "połączenie sieci bezprzewodowej". Jak nie mam lagów to mam: szybkosć: 11mb/s,a jak lagi to od 1mb/s do 5,5mb/s

Edytowane przez Pawian
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...