Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam CM Dominator pierwszą wersje i jestem z niej zadowolony. Dwójka została jeszcze bardziej dopracowana, co do drugiej budy nie wiem o niej nic, ale przeraża mnie ten potężny wentylator - ciekawe jaki hałas robi :P Co do wydajności obu obudów są one podobne z tego co patrzyłem na necie. Osobiście kierowałbym się ceną gdybym miał wybierać pomiędzy nimi.

 

Może też to pomoże:

http://answers.yahoo.com/question/index ... 815AAc3w9p

http://www.overclock.net/computer-cases ... black.html

 

Co do muzycznej to posiadam Creative X-Fi XtremeGamer i jestem z niej zadowolony (melomanem dźwięku nie jestem), ale podobno Xonary lepsze.

Link to post
Share on other sites

nawet jak się uruchomi efekty typu EAX czy ten niby Crystlizer a to tak naprawdę equalizer to i tak jakość dźwięku jest lepsza w Xonarze , wiem bo miałem obydwie karty, tylko trza odpowiednio poustawać Asusa i wtedy we wszystkim jest lepszy

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem, z tego co ostatnio arek robił dochodzenie, to wyszło, że DX ma wzmacniacz dla słuchawek (?), inny interfejs i tyle z różnic właściwie. Jeżeli nie używasz słuchawek za dużo, to może być DS, różnicy pewnie nie poczujesz.

Link to post
Share on other sites

ASUS Xonar Dx podłancza sie pod PCI Express x1 tam gdzie karte graficzno wiec jest probem moje mobo to

DX'a możesz podłączyć do PCI-E x1, których masz dwie sztuki albo do PCI-E x16, których masz trzy sztuki. Nie widzę problemu z montażem.

 

PS "graficzno" :P

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem, z tego co ostatnio arek robił dochodzenie, to wyszło, że DX ma wzmacniacz dla słuchawek (?), inny interfejs i tyle z różnic właściwie. Jeżeli nie używasz słuchawek za dużo, to może być DS, różnicy pewnie nie poczujesz.

Sprostowanie - nie ma wzmacniacza słuchawkowego. Takie bajery to np. w STX'ie, ale wg. specyfikacji ma 2x większą moc na wyjściu od DS'a.

Jeśli nie chcesz podpinać pod nią słuchawek o większym oporze to nie ma sensu branie DX'a. Ma on dodatkowo pewne funkcje związane z emulacją 5.1 itd. na słuchawkach i kolumnach.

Do głośników - DS, słuchawek - DX.

Link to post
Share on other sites

Xonar DS

* Xear 3D™ Virtual Speaker Shifter

* Smart Volume Normalizer™

* Magic Voice™

* FlexBass™

* Karaoke

* DTS® Connect Technologies

Xonar DX

* Xear 3D™ Virtual Speaker Shifter

* Smart Volume Normalizer™

* Magic Voice™

* FlexBass™

* Karaoke

* Dolby® Virtual Speaker

* Dolby® Pro-Logic IIx

* Dolby® Headphone

* A3D

* DirectSound 3D

* DirectSound3D Game Extensions 1.0/DirectX

* Dolby® Digital Live

 

Źródło komputronik. Jeśli faktycznie tych standardów nie ma w DS to nie kupuj tej wersji nie opłaca się. Virtual Speaker, świetnie dodaje pewien efekt, mam to cały czas włączone, Dolby Headphone na słuchawkach coś pięknego. Myślę, że ci którzy kupili wersję DS maja czego żałować , bo uruchomieni tych bajerów karta pokazuje na co ja stać. Ja dopiero po optymalnym ustawieniu tych bajerów usłyszałem Dużą różnice miedzy Creativami.

Link to post
Share on other sites

Dziś zainstalowałem świeżo kupionego DX'a i mam kilka pytań:

1. Co daje funkcja SVN dostępna z poziomu Audio center?

2. Po wybraniu przycisku z nutką (music) korektor graficzny jest "płaski", tzn. nie mogę jednocześnie wybrać trybu dla muzyki i jednocześnie przesuwać suwaków korektora, tak ma być?

3. Co daje opcja FlexBas?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...