Skocz do zawartości

ROCCAT Kone Pure Optical NOWY nieużywany + podkładka Roccat Sense 40x28cm


Recommended Posts

Witam

Mam na sprzedaż mysz do gier ROCCAT Kone Pure Optical. Mysz jest nowa nieużywana(zagrane na niej są 2 mecze w cs) lecz rozpakowana, rozpakowana gdyż jest to prezent lecz całkowicie mi nie przypadł do ręki. nie mam paragonu do myszki mam za to wszystkie papiery, oryginalne pudełko.

BRAK jakichkolwiek śladów na myszce, dostałem ją i po rozpakowaniu i zagraniu 1/2 meczy w cs zapakowałem z powrotem.

Cena jaka mnie interesuje to 190zł + koszt wysyłki  (w sklepach kosztuje 260zł)

 

Jeżeli ktoś chciałby razem z myszką(nie sprzedaje oddzielnie) to za 250zł jest podkładka  Roccat Sense 40x28cm + mysz (podkładka oczywiście całkowicie nowa nieużywana)

 

Wiecej info pod numerem 609 053 609 lub na PW

jeżeli potrzeba więcej zdjęć to piszcie

jest zdjęcie z karteczką ;)

 

Koszt myszki i podkładki ze sklepu czyli 330zł ja ten zestaw sprzedaje za 250zł

Zdjęcia : http://imgur.com/jys9WoQ,Eamhlfl,EdmcyaN,K509V2G,0BE7TzP,Dfsw1C3,XkQvENn#6

 

Interesuje mnie wymiana na ss rival (nowego z gw)


up cena 190zł ! zależt mi na szybkiej sprzedaży

Edytowane przez swiezak018
Link to post
Share on other sites

na myszce są zagrane 2 mecze w cs ale ręka całkowicie mi nie lezy w łapie, nie ma żadnych śladów użytkowania na niej, chce ją szybko odsprzedać bo do prawka mi brakuje :P pełen ,,box''

pozwolę zacytować,,reklama dźwignia handlu'' przecież w opisie zaznaczyłem parę razy iż na niej zostały zagrane te 2 mecze, a dzięki temu być morze więcej zainteresowanych wejdzie i zobaczy a nóż im przypasuje

Edytowane przez swiezak018
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...