Skocz do zawartości

Tv- led 40-42 cale z 3d


Recommended Posts

Witam 

mój brat chce zakupić sobie do pokoju telewizor:

Rozmiar - 40-42 cale
Budżet - do ok 2800 zł
Odległość od TV - około  3-4 m
Warunki - pokój 16m kw na poddaszu z obu stron ukośne ściany na ścianie po prawej stronie tv dwa małe okna dachowe z roletami
Przeznaczenie - Głownie TV, 3d filmy także , internet (w pokoju jest i wi-fi i kabel lan) w przyszłości może konsola
3D - TAK
Internet - TAK

telewizor ma tylko i wyłącznie wisieć , nie stać 
Ile osób będzie oglądać TV - 1-3
Wymagania specjalne - LED, smart tv, szybka przeglądarka, pełen flash , youtube, ewentualnie skype
Preferencje co do miejsca zakupu - sklep internetowe, zamówienie w sklepie internetowym odbiór w sklepie stacjonarnym, euro rtv agd, oleole itp.
Własna propozycje​- firmy: panasonic, lg, samsung

 

czy w tej cenie coś ciekawego dostanie?, aby miało 3d i płynny obraz (dobre odświeżanie ekranu)?

 

I pytanie? - czy warto wogóle brać te 3d , bo ja mówię ,że nie , a brat ,że tak... ? wg mnie nie warto, bo co- obejrzy pare razy film 3d śćiągnięty z komputera  i pewno mu sie odechce... ? , ale ja tam nie wiem? dużo pewno też zależy od tego czy film jest dobrej jakośći w 3d , bo podobno konwersja z 2d na 3d wiele efektu nie daje...


Witam 

mój brat chce zakupić sobie do pokoju telewizor:

Rozmiar - 40-42 cale
Budżet - do ok 2800 zł
Odległość od TV - około  3-4 m
Warunki - pokój 16m kw na poddaszu z obu stron ukośne ściany na ścianie po prawej stronie tv dwa małe okna dachowe z roletami
Przeznaczenie - Głownie TV, 3d filmy także , internet (w pokoju jest i wi-fi i kabel lan) w przyszłości może konsola
3D - TAK
Internet - TAK

telewizor ma tylko i wyłącznie wisieć , nie stać 
Ile osób będzie oglądać TV - 1-3
Wymagania specjalne - LED, smart tv, szybka przeglądarka, pełen flash , youtube, ewentualnie skype
Preferencje co do miejsca zakupu - sklep internetowe, zamówienie w sklepie internetowym odbiór w sklepie stacjonarnym, euro rtv agd, oleole itp.
Własna propozycje​- firmy: panasonic, lg, samsung

 

czy w tej cenie coś ciekawego dostanie?, aby miało 3d i płynny obraz (dobre odświeżanie ekranu)?

 

I pytanie? - czy warto wogóle brać te 3d , bo ja mówię ,że nie , a brat ,że tak... ? wg mnie nie warto, bo co- obejrzy pare razy film 3d śćiągnięty z komputera  i pewno mu sie odechce... ? , ale ja tam nie wiem? dużo pewno też zależy od tego czy film jest dobrej jakośći w 3d , bo podobno konwersja z 2d na 3d wiele efektu nie daje..

wstępne typy modeli:

 

- PHILIPS 42PFL6008
- SONY KDL-42W805
- PANASONIC TX-L42FT60E
- LG 42LA7408

Edytowane przez zine5
Link to post
Share on other sites

Jeżeli znalazłeś LG 42LA740S w takiej cenie to bierz, to niezła okazja. TV ma 800MCI, będzie bardzo dobra ostrość. W ofertach które przeglądałem był uchwyt ścienny gratis. Ale wiesz co, widziałem wczoraj niezły wieszak VESA w biedronie, ten sklep mnie zaskakuje i to w niezłej cenie. Więc proponuję przejechać się do biedrony przez zakupem, będziesz wtedy wiedział czy brać tv z uchwytem czy bez.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...