Skocz do zawartości

Jaki smartfon ok. 1300zł 2014r.


Recommended Posts

Grałem na 4,3 (SGSII) i na Z1 (5).

Różnica jest ogromna. Mimo że S2 ma lepszy ekran (barwy) to dużo wygodniej grało się na 5 calowym. Widać obraz, nie zasłaniasz go ruszając paluchami. Może dla Cb kloc, ale dla większości użytkowników nie jest klocem. Kloc mogę nazwać Z Ultra, gdzie 6,44 to przesada. Note 3 to duży smartfon i jakoś wszyscy biorą nie mówią o wymiarach.

Powiedz mi na co Ci telefon z ekranem 4,3 cala i z mega wydajnymi bebechami. Do czego wykorzystasz ? Do robienia zdjęć czy dzwonienia ?

Link to post
Share on other sites

Pójdź i się gdzieś nimi pobaw. Ja byłem przed podobnym wyborem - szybkość i responsywność Nexusa 5 wygrała. Do tego jego minimalistyczny wygląd i jakość wykonania <3

Link to post
Share on other sites

Jakosc wykonania w nexusie? Sam przymierzam sie do kupna, ale bez przesady. Jakosc wykonania to Z1, One, Iphone. Nexus to plastik troche lepszy niz G2. Poza tym nalezy zwrocic uwage na wady fabryczne nexusa. Zdarzaja sie sie wyswietlacze z nierownomiernym podswietleniem i badpixelami. W dodatku dosc powszechny problem z cichym i trzeszczacym glosnikiem rozmow. Sam wyswietlacz nexa tez nie powala(chyba tylko zetka z flagowcow ma gorszy). Co do caloksztaltu to mimo swoich wad jest to bardzo dobry smartphone w smiesznie niskiej cenie(porownujac do konkurencji), ale niestety kosztem czegos.

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...