Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak już zdążyłem się zorientować przy słuchawkach "gamingowych" trzeba płacić właśnie za ten dopisek a same słuchawki nie są warte swojej ceny. Dlatego chce się was poradzić jakie słuchawki za około 200zł polecacie do grania w gry? Najlepiej żeby były zamknięte wokółuszne, przy czym muszą być wygodne żeby głowa się nie męczyła po wielu godzinach grania. Jeśli cięzko znaleźć jakieś wygodne wokółuszne do 200zł mogą być też półotwarte/otwarte.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź polecane w tej cenie. Najlepsze będą CAL-e!. Autorze trochę bez sensu pytać się o słuchawki "do gier" bo zazwyczaj wystarczają pierdziawki za 2 dychy. Napisz jaki dźwięk lubisz i co chcesz od słuchawek (po za wygodą, bo to sprawa oczywista).

Edytowane przez Jubno
Link to post
Share on other sites

Mam CALe + FiiO E10 i nie narzekam tak jak pisałem. To co mi najbardziej w nich przeszkadza to jednak ten nadmiar basu, jest wszędzie a i często tam gdzie go być nie powinno. Do gier to jednak słuchawki otwarte są zdecydowanie lepsze. Ja za jakiś czas też planuję wymianę moich CALi na model otwarty tyle, że z nieco wyżej półki (ok 500-600zł). CALe to dobre słuchawki ale lepiej posłuchać je przed zakupem, bo nie każdemu muszą się spodobać. W podobnej cenie jest kilka modeli słuchawek, ale tutaj odsyłam Cię raczej do forum muzycznego ;)

Odnośnie gier to nie prawda, że słuchawki za 20zł wystarczą, ponieważ ja sam czasami siadając do BFa nie mogę się od niego oderwać, nie wspominając o innych dobrych grach. W przypadku gier wygodna myszka i słuchawki to podstawa ;)

Link to post
Share on other sites

Chłopak chciał otwarte a odpowiedź: Najlepsze będą CAL-e!.  - czy CAL-e są otwarte ?
Ja używałem do grania:
Koss UR40 - bardzo dobre pozycjonowanie i wygoda wysoka (wokół
uszne)

Panasonic RP- DJ100E - bardzo dobre pozycjonowanie (nauszne, niższy poziom wygody niż UR40)

 


 

Edytowane przez m0Del
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...