Skocz do zawartości

Długie ładowanie systemu windows 7 , błąd w XP SP3 Generic Host Servive 32


Recommended Posts

Siemanko panowie!!

Otóż ostatnio postanowiłem ożywić laptopa amilo pi 2250. przy uruchamianiu było tylko ze operating system not found. Więc postanowiłem mu zapodać windows 7 home premium ,gdyż lapek był przystosowany pod vista. Najpierw jednak wyczyściłem dysk diskpartem ,potem podzieliłem na 2 partycje no i zabrałem się za instalkę. stworzyłem bootowalnego pendrive z windowsem 7. instalacja przebiegła dobrze jednak podczas jej finalizacji komputer bardzo długo myślał. Poczekałem poszło laptop zaczynał się ładować co jednak baaaardzo długo trwało. Gdy już się załadował to niestety nic nie mogłem zrobić po prostu bardzo długo myślał nawet na ruszeniu myszką. To postanowiłem sprawdzić go w trybie awaryjnym. W tym trybie laptop śmigał aż miło. może brak sterowników to powodował ??

 

No dobra skoro laptop miał wolno chodzić postanowiłem wgrać mu windowsa XP z SP3. Niestety bootowalnego pendrive z XP nieszło odczytać mimo ze dysk wyczyściłem diskpartem, tym razem jednak nie dzieliłem na partycje.

Ciągle pisało brak BOOTMGR. Oki postanowiłem zapodać mu XP z płyty jednak co się okazało napęd optyczny wogóle nie reagował więc przełożyłem napęd z innego laptopa i oki instalacja poszła odrazu. Jednak na koniec instalacji przy rejestrowaniu składników wyskoczyły błędy ,że składniki menu start nie mogą zostać załadowane.

No to postanowiłem zrobić download jakiegoś windowsa xp z sp3 bo nie miałem innego ori w domu. Oki wypalona płytka ,instalacja poszła , finalizacja zakończona sukcesem. system długo się jednak też ładował ale poczekałem. Dobra chciałem najpierw po załadowaniu wejść w menu star by utworzyć skrót moj komputer na pulpicie. jednak nie mogłem wejść w menu start system się zamyślił i po chwili pokazał się błąd Generic Host Service 32 i po chwili mogłem wejść we wszystkie ustawienia komputera jednak błąd wisiał na ekranie. Gdy wybrałem opcje nie wysyłaj raportu to koniec, jedynie mogłem wejść w ikonki na pulpicie kosz i moj komputer a menu star i pasek tak jak by go nie było ??

Szukałem o tym na google nawet skorzystałem z wielu porad gdyż ponoć sys ma wirusy itp zrobiłem skanowanie combofixem , malwarebytes i innymi jednak błąd ciągle jest. Sterowników nie instalowałem do laptopa bo kończyło się to zawieszeniem.

 

Może zapodać dysk do innego komputera i przeskanować hddtune i programami antywirusowymi ??? jak by ktoś miał jakieś sugestie bardzo chetnie z nich skorzystam i sprawdzę .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...