Skocz do zawartości

roccat pure optical za 150 zł to dobry wybór ?


Recommended Posts

witam mam możliwość nabycia tej myszki za tą cenę, jest nieużywana i z gwarancją.

Wiem że jest ona droższa o wiele, ale chodzi tu czy w tej cenie jest ok lub czy znajdzie się coś lepszego od niej

 

 

- obecna mysz: x-luca
- rozdziałki w grach: 1920x1080
- DPI myszki: ok.600 do 1000
- czułości w grach: uzupełnię jutro
- czułość w Windows: 6/11 (środek)
- czułość w sterach myszki: mycha nie ma sterow
- pełny obrót w grze: jutro sprawdze
- gram głównie w cs go
- ilość przycisków: wymagany do zmiany dpi u góry nyszki
- budżet: 150zł
- chwyt: głwonie palm grip

Link to post
Share on other sites

W takim razie śmiało do twojego usposobienia mogę Ci polecić - Gigabyte m8000x Ghost - również miałem x-luce, również trzymam palm grip tez gram na full hd i na takiej czułości jak Ty, tak porównałem tego Roccata i stwierdziłem że `Ghost` będzie dla Ciebie lepszy. Swojego gryzonia nabyłem za 151 zł z wysyłką na allegro więc w przedziale się mieści. Naprawde jestem zadowolony, tworzywo z jakiego zostal wykonany jest bardzo fajny w dotyku - taki a'la zamsz - wizualnie prezentuje się znacznie lepiej, ten Roccat to bym powiedział że bardziej pasuje dla ' claw grip ' mała mysz. Gigabyte m8000x Ghost jest bardzo fajnie wyprofilowana - polecam zapoznać się z tą myszką!!

 

To mój temat z tym samym problemem a budżet miałem 300 zł a i tak wybrałem `Ghosta` : http://forum.benchmark.pl/topic/120141-myszka-do-gier-fps-i-mmorpg-do-300zl/

 

Sprawdź to.

Link to post
Share on other sites

pure bedę miał jutro w dłoniach to sam ocenie jak z wielkością bo zaporzycze przed kupnem od znajomego bo od niego będzie brana ;) mogę też zrobić tak roccata kupuje za 150zł sprzedaje za 200zł (sądzę że jak na rynku nowy za 250stoi to za 200 go opchnę) i w tej kategorii pojawiają się myszki takie jak Zowie FK lub SS Rival lub coś innego

edit : zowie niestety odpada : zmiana dpi pod myszką co dla mnie jest nieakceptowalne

Edytowane przez swiezak018
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...