Skocz do zawartości

Telewizor na LED-ach do 1000 zł


Recommended Posts

Pomyśl jeszcze o Toshiba 32L2333 i Sharp LC-32LD145V - też szukam TV i te dwa modele były mi polecone. Widziałem Sharpa ale stał w sklepie w takim miejscu, tj nie mogłem stanąć nawet 1,5m od niego zeby porównać z innymi. Philipsy też wydają się być OK. Co prawda w sklepie to nawet i manta dobrze grała za 700zł ;) - wszystko wymuszone...

Link to post
Share on other sites

Film nie, ale jak grasz w Quake, albo na konsoli to przydała by się zabawa z jak najmniejszym opóźnieniem (mniejszym niż 200Hz). W  32LN5400 jest dobry inputlag coś poniżej 40Hz, do grania bardzo dobry, dlatego gracze często sięgają po odbiorniki z dobrymi IPSami.

Link to post
Share on other sites

Aha, zasugerowałem się jak zacząłeś poruszać temat o klatkach, ale jeżeli ten telewizor nie ma być do grania, a raczej stricte oglądanie TV, to zwróć koniecznie uwagę na takie rzeczy jak skalowanie z SD do HD. Jak telewizor sobie nie radzi z tym to jest słaby obraz. Albo inne funkcje poprawy obrazu, np Triple XD Engine. Pod jaki sygnał będziesz podłączał do TV?

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

polecam model LG 32LN5400. Jest to telewizor LED o przekątnej 32". Praca z częstotliwością 100Hz zapewnia bardziej płynne wyświetlanie obrazu. Telewizor obsługuje rozdzielczość Full HD 1920x1080 pikseli gwarantującą świetną jakość oglądanych programów. TV posiada z tyłu 2 złącza HDMI. Do nagłośnienia nawet dużych pomieszczeń w zupełności wystarczą wbudowane głośniki o łącznej mocy 20W. Ponieważ telewizor wyposażony jest w cyfrowy tuner MPEG-4, nie ma konieczności kupna dodatkowych urządzeń do odbioru tv cyfrowej na terenie Polski.

 

Pozdrawiam,

Doradca LG

Link to post
Share on other sites

Nie ma matowej, ale jeżeli boisz się od lustro w dzień słoneczny to LG 32LN5400 da się oglądać komfortowo też w dzień. Led na IPSach dobrze radzi sobie ze słońcem, może nie w każdym TV ale w LG nie jest to uciążliwe. Wiadomo, jak na wprost będzie Ci świecić słońce to będzie bolało.

Link to post
Share on other sites

Sharp LC-32LE350V-BK, powinien mieć matową, z tym że troszkę trzeba będzie do niego dołożyć, na euro można go kupić za 1,2 tyś, jak poszukasz w internetowych sklepach to pewnie zbijesz cenę. Z tym, że nie będzie tego zaplecza jak np w 32LN5400, m.in. playera do tvnu, który LG w końcu udostępniło w swojej piaskownicy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Teraz mam zwykły telewizor CRT, więc prawdopodobnie i tak nie mam żadnego playera do TVN-u. :P Gdyby nie szwankował, to nawet bym się nie rozglądał za nowym. W sumie to i tak nie dla mnie, tylko dla rodziców. Myślę, że jednak matowa matryca jest ważniejsza.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Zawsze możesz dokupić moduł do telewizji smart. Takowe chodzą nawet za 100. Moja mama np ogląda już seriali przez Internet, bo można obejrzeć ileś tam odcinków w przód. Więc nie wykluczone że Twoi też będą oglądać w Internecie. Matowa znacznie zawęzi Ci wybór.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...