Skocz do zawartości

Wybór systemu XP vs Vista vs 8(.1)


Recommended Posts

Witam, niedawno kupiłem ThinkPada x200 który niestety jest nie kompatybilny z Win 7 więc niestety zmuszony byłem do instalacji Win 8.
Zdaję sobię sprawę, że to nie jest komp do gier ale.. na YT pełno jest filmików na których na win 7 przy tych samych podzespołach pięknie śmiga COD MW3 niestety na 8 działa znacznie wolniej pewnie dlatego, że na win 8 nie można wyłączyć przezroczystości i nie działają "ustawienia wydajności" gdy dałem na tryb jak najwyzszej wydajności zupełnie nic to nie zmieniło w wyglądzie. Więc czy dobrym wyborem będzie przejście na XP lub Viste, czy ruszy szybciej? 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co ty robisz ale skoro działa Windows 8 to tym bardziej będzie działać Windows 7. Mój brat ma takiego laptopa i bez problemu chodzi na nim Windows 7.

Link to post
Share on other sites

Zarówno Win7 i 8 w podobny sposób korzystają z zasobów sprzętowych i te podobieństwa widać w grach w których to różnic w wydajności praktycznie nie ma.

 

Na pewno jednak nie jest mądrym pomysłem cofanie się do poprzednich systemów bo to na pewno korzyści nie przyniesie.

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites

Nie wiem co ty robisz ale skoro działa Windows 8 to tym bardziej będzie działać Windows 7. Mój brat ma takiego laptopa i bez problemu chodzi na nim Windows 7.

Chodzi o to, że win 7 działa owszem ale... odpala się 10-15 minut :(

kolega ma dokładnie ten sam model i jest to samo, w internecie też pełno tematów o tym, próbowałem każdej metody jaką znalazłem nic nie działa.

 

Edit:

OK więc zostanę na tym tym g**** win 8 :) Ale czy wie ktoś moze jak na nim uruchomić klasyczny wygląd, wywalic wszystkie bajery? (nie chodzi mi o metro bo tego juz się pozbyłem przez podmiane explorera z win 7 tylko żeby okienka były jak win 89/2000)

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...