Skocz do zawartości

Laptop do pracy 2000zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Bortolomeo,

Recommended Posts

Witam.

Potrzebuję zdokonać pilnie zakupu laptopa w kwocie do 2000zł (lub nieznacznie powyżej 100zł) który będzie przeznaczony do pracy w księgowości gdzie używany będzie program np. płatnik i MS Office oraz surfowanie po sieci i filmy. Na laptobie będzie pracowała osoba starsza. Potrzeby są takie:

 

1) Kwota przeznaczona na zakup:  2000 (+100)

2) Rozmiar matrycy  17 cali.

3) Główne zastosowanie - multimedia,  praca biurowa,  program płatnik, MS Office.

4) Miejsce użytkowania - głównie w domu

5) Wymagania specjalne:

- dobrze by było mieć klawiaturę podświetlaną ale nie wiem czy w tej cenie to możliwe.

- procek jak najwydajniejszy.

- karta graficzna dobra zintegrowana lub nVidia albo Radeon jednak nie musi być super wydajna bo nie będzie grania jedynie praca biurowa, internet i filmy.

- RAM: 4GB chyba wystarczy ale wiadomo więcej wiadomo lepiej.

- HDD: Wystarczy 320GB-500GB.

 

6) Osobiste preferencje Lenovo, Dell, Asus, Samsung

7) System operacyjny najlepiej Win 7 64bit HP lub Win 8

8) Własna propozycja brak

 

Podajcie jakieś propozycje.

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ode mnie 17" Lenovo G700 z Pentium 2020M i GT720. Przy takich czynnościach nie powinieneś odczuć nawet różnicy między Pentium 2020M, a i3. Do tego GT720 wieć odpalisz jakieś starsze gierki.

 

Druga opcja to ten sam Lenovo G700 z i3 - czyli procesor i3 kosztem karty graficznej, ale jeśli nie będziesz grać to integra Ci wystarczy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wybrałem propozycje nr 3 ze względu na procek i3 1TB dysk twardy i ekran 17.3 cala dla pana w okularach bedzie ok:-) Laptop do domu wiec matryca błyszcząca nie będzie problemem. Mam nadzieje że dobrze zrobiłem. A Wam bardzo dziękuję i pozdrawiam. Można zamykać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...