Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze telefonu do: gier, dobrym aparatem + dobry ekran [do 500zł ]


Recommended Posts

Witam,

Tak jak w temacie poszukuję telefonu do 500 zł, chciałbym mieć możliwość, posiadać:

-grać w gry (te nowsze),

-aparat żeby można było raz na kiedyś jakąś fotkę cyknąć,

-muzyki bd słuchał tylko w podróży

-najlepiej żeby miał androida ale inne propozycje też mi pasują,

- a co do ekranu żeby był czuły na dotyk i miał ładne nasycone barwy i żeby był jasny bo np. nie podoba mi się ten w xperi Z .

 

Rozdzielczość ekranu taka żeby nie było pikselozy i żeby krawędzie były takie w dobrym stopniu zaokrąglone. Telefon chciałbym żeby nie miał czkawek,zacinek itp gdyż chce jeszcze doinstalować jakiś lancher  :)  :)  ;)

 

 

 

 

Pozdrawiam,

FluXeeR 

Edytowane przez FluXeeR
Link to post
Share on other sites

Lumia 720 odpada, autor chce grać w nowsze gry, a teraz nawet low-end na WP8 ma 1 GB ram (patrz Lumia 525). Lepszą opcją jest ten Ativ S lub HTC 8X, oba powinny być w podobnej cenie.

 

W tej cenie tylko Chińczyki, używki lub dopłata.

Link to post
Share on other sites

zerknij jeszcze na używaną Nokia Lumia 820:

- ekran AMOLED
- nawigacja offline na cały świat za darmo
- wymienne obudowy z opcją ładowania bezprzewodowego
- wsparcie Nokii i jej exclusiv'y takie same jak w modelach 920, 925 i wyżej
- wymienna bateria
- optyka Carl Zeiss (!)
- slot microSD

- 1GB RAM - czyli wszystkie gry ruszą

 

tu więcej masz o niej: http://forum.benchmark.pl/topic/99689-nokia-zestawienie-modeli-smartfonów/

Link to post
Share on other sites

A rozumiem a powiedzcie bo nigdy nie miałem WP8 czy ten system nie jest nudny po roku użytkowania bo widziałem go w sklepie i u kolegi i jakoś słabe miał u mnie pierwsze wrażenie ? I czy nokia w swoim sklepie umieszcza takie tytuły jak Fifa14, Subway Surfers  czy coś w tym stylu ?

 

 

Pozdrawiam  

 

 

A dodam, że na razie znalazłem taką http://allegro.pl/nokia-lumia-820-stan-idealy-i4022936463.html jak znajdziecie lepsze (dobre propozycje ) to proszę podeślijcie linka :)

 

Oglądałem lumie no jak by była używka ze Szczecina to jeszcze, ponieważ kupiłem kiedyś używany telefon i powiem tyle wole stracić ale wiedzieć ze jest nowy nie uszkodzony, przed kupnem ewentualnym musiałbym go zobaczyć. Natknąłem się też na gtc 8s ładny telefon i tak jak pisaliście za mało ramu i też chcę się zapytać czy dobrym wyborem będzie http://allegro.pl/htc-one-s-z560e-bez-sim-pl-16gb-2-kolory-promocja-i4011375443.html

Edytowane przez FluXeeR
Link to post
Share on other sites

Ja uważam, że nie - po pierwsze : Refurbished, po drugie nie ma ani słowa o Gwarancji, czyli pewnie jej nie ma :) 

 

Kup w Polsce, używany, markowy sprzęt - przynajmniej masz serwis i znaczenie większoą pewność, w wielu przypadkach mozesz na własne oczy zobaczyć sprzęt, ktory kupujesz.

 

Za 500 zł można kupić proponowaną tu Lumie 820 mającą ponad rok gwarancji, z markowym telefonyem na Androidzie będzie gorzej niestety i pozostają Ci rózne sprowadzane z Chin niestety.

 

Ja bym 500 zł nie ryzykował - ale jak Chcesz - kto bogatemu zabroni :) :)

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj chinoli miałem klona nota II i info w telefonie było wklepane że 4.1 i quad core oraz hd rady a po wgrani antut i odpaleniu testu pokazały się wyniki, że ma 4.0, 2 rdzenie oraz wyświetlacz jak S2 na 5 cali czyli pixeloza a w gratisie nie można było aplikacji instalować na sd tak jak w nie poprawionych softach goclevera. Więc kup jakiś normalny fon z androidem bo na WP jest mało gier a na Andka możesz mieć każdą nawet pirate edition.


Jak dla mnie w tej cenie na androidzie tylko coś takiego : http://allegro.pl/lenovo-a760-pl-quad-core-4x1-2ghz-12mgw-kurier-dhl-i4020048529.html

S3 mini to praktycznie S2, którego można wyrwać za 350-400 zł, więc masz dużo pieniędzy wyrzuconych w błoto.

i znowu mu kolega chinola proponuje z Chin 12 miesięcy czyli sprzęt po serwisowy jak ostatnio Iphony. Jak już chinolek to spoko ale z Polski z gwarancją w Polsce i producenta a nie serwisową.

Edytowane przez kamil_18_19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kamil właśnie o to mi chodzi, a przyszedłem na ten serwis bo tu wiem, że mi ktoś dobrze podpowie. A masz konkretnie Kamil jakiś telefon na myśli z andkiem ? 

No l9 ok tylko, że no nie podoba mi się ta jego nakładka nigdy nie miałem LG ale widziałem dziś w Saturnie i no po prostu jest dal mnie brzydka, a nie potrafię wgrywać jakiś innych rzeczy :(  chyba, że to takie proste jak już to sam nie wiem no podoba mi się nakładka Samsunga i Htc, a i jeszcze jedno cena nowego takiego urządzenia to możecie bo sadzę że będzie trochę łatwiej doradzić to na allegro do 600 zl a możecie też mi pomóc w taki sposób że może to być około 170 euro w Niemieckim MEdiaMarkt, ponieważ mieszkam w Niemczech. 

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez FluXeeR
Link to post
Share on other sites

Tu się zgodzę np. Hawuei, ZTE, Lenovo, czy teraz głośny Oppo i wiem że jest kilka innych chinolków które są za******e miażdżą Samsungi i nawet Sony lub inne ale na allegro jest dużo cwaniaków, ostatni nawet ja kupiłem S3 i się okazało że koleś chce na konto po czym allegro go zablokowało a zdjęcia skopiował. Z chińskimi fonami też tak jest np. jedziesz do Chin i wybierasz sobie zajefajny fon i git a w Polsce możesz dostać już np. z milion razy naprawiany bo Polak najbardziej oszukuje Polaka i tak jest i właśnie żeby się nie naciąć jak ja z S3 lub tym klonem Note II, a co do goclever to najwidoczniej miałeś najnowszą aktualizację andka bo nawet sam GC na stronie publikował info żeby zapodać Upa bo będzie możliwość instalacji na sd i opcja OTA.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...