Skocz do zawartości

Zasilacz do 300zł


Recommended Posts

Witam poszukuje zasilacza bo mój wystrzelił tylko mam dylemat co kupić, nie chciał bym przepłacić a mieć coś dobrego i sprawdzonego co polecacie tak w cenie 200-300zł max 310zł.

 

komputer:

E8400

płyta : asus P5e

grafika: 4850 MSI

dysk: 500GB samsung

napęd DVD, i ok 5 wiatraków, FDD( nie wiem po co ale jest ;) )

Link to post
Share on other sites

Ten zestaw nie potrzebuje więcej jak 250W w sumie, max 300W. Więc proponuję taki:

http://www.morele.net/zasilacz-ocz-fata ... -eu-251173

Mocny, z dużym zapasem, modularne okablowanie, cicha praca, no i najważniejsze - bardzo dobra cena. Właściwie za 250zł ciężko znaleźć coś lepszego. A więcej do tego zestawu nie ma sensu dawać.

Link to post
Share on other sites

4,4GHz na E8400 to na powietrzu przez 24/7 może śmigać więcej to już licz się ze zmianą napięć powyżej 1,5V a to już dla codziennej pracy lekko za wysoko ;) W sumie sam kiedyś chciałem się pobawić w LC, ale to będzie dopiero gdy przy w miarę bezpiecznym napięciu AC już nie będzie wyrabiać. :D

Link to post
Share on other sites

OCZ miałem 3krotnie i nie polecam wręcz odradzam.

Zdecydowanie to będzie lepszy wybór

Zasilacz do obudowy ATX 650W Chieftec CFT-650-14CS (Fan 140mm, odpinane kable)

Jakieś ok 320-330 zł i niemiecki a nie chiny ludowe :P

Link to post
Share on other sites

OCZ miałem 3krotnie i nie polecam wręcz odradzam.

Zdecydowanie to będzie lepszy wybór

Zasilacz do obudowy ATX 650W Chieftec CFT-650-14CS (Fan 140mm, odpinane kable)

Jakieś ok 320-330 zł i niemiecki a nie chiny ludowe :D

HAHAHA :D:P:P:hahaha: OCZ niby zły ? to chyba tylko dla Ciebie bo miałeś albo pecha albo nie wiadomo co...OCZ produkuje bardzo dobre zasilacze,w końcu należy do FSP group.

Link to post
Share on other sites

Chieftec Industrial Co., Ltd. to przedsiębiorstwo produkujące obudowy komputerowe, zasilacze i wentylatory[1].

Siedziba firmy znajduje się w Tajwanie, ale produkty wykonywane są w Chinach w prowincjach Guangdong i Zhejiang.

Od czasu wejścia firmy na rynek europejski Chieftec założył biura sprzedaży w Niemczech.

Tak więc to jest Tajwańska firma z siedzibą w Niemczech. Tak ciężko wpisać w wikipedii ?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...